Gry online
 • Anno1777

  Anno1777
  Anno1777 jest ekonomiczną grą przeglądarkową na której możemy zarobić pieniądzę bardzo podobna do erapublikANNO1777 is game like Erapublik, an web-based massive multiplayer social and economic strategy game, which can be played within any browser client, like Internet Explorer, Opera, Firefox, Chrome, etc, without the need for any additional downloads. It only requires the creation of an account, a fast process. You are a citizen living in 18h century, fighting your way on the social ladder. Unlike other online games, the virtual currency of ANNO1777 can be turned into real money and vice versa.
  http://anno.comeze.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry na Androida

  Gry na Androida
  AndroidNinja to serwis, na którym znajdziesz ciekawe newsy, gry i aplikacje na Androida. W naszym serwisie czeka na Ciebie kilkadziesiąt godnych polecenia gier i aplikacji dzięki, którym Twoje urządzenie z Androidem stanie się jeszcze bardziej funkcjonalne i użyteczne. AndroidNinja to także zbiór ciekawych newsów oraz recenzji urządzeń z Androidem. Na AndroidNinja ciekawe gry i aplikacje dedykowane na platformę Android podzielone są na kategorie, które ułatwiają wyszukiwanie. Nejlepsze recenzje gier i aplikacji na Androida- tylko na AndoidNinja.
  http://www.androidninja.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry online

  Gry online
  Dalej największą sławą napawają się w pełni klasyczne gry RPG. Najodpowiedniej takie, które oparte są na zasadach Dangeons&Dragons. Takich gier jest niestety niebywale niedużo, a jeszcze mniej jest takich, w które można pograć przez Internet. Do najlepszych gier tego typu zaliczyć zdołamy grę DRAKENSANG online, która jest grą opartą akurat na tych klasycznych zasadach. Najistotniejsze są jednak niskie wymagania sprzętowe, dzięki czemu prawie każdy zainteresowany będzie mógł sobie w taką grę komputerową zagrać.
  http://wymiatacze24.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wideofilmowanie Kielce

  Wideofilmowanie Kielce
  Witam na naszej stronie, sztuka filmowania i fotografowania jest nasza pasja odkad siegam pamiecia, czasami nie liczy sie tylko sam fakt nacisniecia spustu migawki badz nagrywania lecz to co jest obiektem naszej pracy. Emocje sa z nami w kazdej sytuacji a my jestesmy ekspertami w ich utrwalaniu. Zapraszam do kontaktu: kontakt@studio-style.pl badz tel:787571069
  http://wideofilmowanie-kielce.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt