Gry online
 • Darmowe gry

  Darmowe gry
  Urzekł cię popularny film Piraci z Karaibów? Otóż sam możesz wcielić się w postać kapitana osobistego statku pirackiego. Wystarczy, że zajrzysz na nasz portal i zarejestrujesz się na grze internetowej PirateStorm. Ta darmowa gra zezwoli ci przenieść się na szerokie wody oceanów, eksplorować statkiem po bezkresach oceanu, borykać się z przeciwnościami i zdobywać cenności. Zajrzyj do cyfrowego świata pełnego emocji i zabawy. A wszystko to zapewnią ci nasze gry przeglądarkowe. Nie wyczekuj bądź na topie z w największym stopniu kultowymi grami, tak żebyś mógł dzielić się ze znajomymi doświadczeniami i realizacjami ze swojej ukochanej gry.
  http://strefagieronline.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry logiczne, darmowe gry, mahjong, diamenty gra

  Gry logiczne, darmowe gry, mahjong, diamenty gra
  [url=auto]Darmowe gry[/url] w kategoriach puzzle, gry kulki, gry karciane, [url=auto]warcaby[/url], mahjong, tetris, pasjanse, poker, zuma. Pykaj zafree w darmowe gry logiczne,wygrywaj możliwie jak najwięcejpinkcików, grając inteligentnie. Ciesz sięgrą, zabierz ze sobąznajomych.Wiele atrakcji na darmowegrylogiczne.pl
  http://darmowegrylogiczne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry internetowe

  Gry internetowe
  Gry przeglądarkowe to znany sposób na nudę. Jednak ważne jest abyśmy umiejętnie dobierali sobie gry by sprawiały one nam radość, a nie potęgowały złe emocje i agresję. Dla tego zanim podejmiesz decyzję jaka grę wybierzesz przeczytaj uważnie opis jaki ona przedstawia, czy owe gry internetowe które cię ciekawią nie są wyłącznie oparte na brutalnych walkach które mogą źle wpłynąć na twoje emocje. Jednak jeśli masz silny charakter i nie jesteś podatny na wpływy i uzależnienia od fikcyjnych bohaterów to śmiało ruszaj do boju wybierając darmowe gry pełne niezawodnych akcji. Znane z tego są gry na przeglądarkę Rappelz, Army Rage czy też Wolf Team.
  http://najlepsze-gry.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry przeglądarkowe

  Gry przeglądarkowe
  World of Tank to strasznie interesująca gra on-line, w jaką będziemy mogli pograć. Dużym atutem tej gry jest jej grafika, która jak na grę przeglądarkową przedstawia się naprawdę kapitalnie. Kolejnym walorem tej gry jest potrafiąca mocno wciągnąć rozgrywka, dzięki jakiej ulepszymy nasz czołg do miana najlepszego w całej grze. Takie gry na przeglądarkę jak World of Tank są rozgrywkami jakie niezwykle dobrze potrafią usunąć monotonię z naszego życia. Niemniej jednak tylko po odwiedzinach mojego serwisu będziemy mili szansę zostać mistrzem w tej gierce! Wyczekujemy na Ciebie!
  http://gryzafree.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt