Gry online
 • Lineage 2

  Lineage 2
  Strona poświęcona najlepszym grom mmorpg, które niebawem będą miały swoją premierę w europie, ciekawostki, wywiady, poradniki do gier takich jak Lineage 2, opisy nadchodzących tytułów jak TERA, filmy i forum. Chcesz należeć do grupy zapaleńców którzy wspólnie podbijają terytoria wirtualne? Tutaj masz szanse spotkać ludzi z którymi na pewno nie będziesz się nudził. Zapraszam wszystkich serdecznie, strona jest młoda i ciągle się rozwija.
  http://www.mmo.cjc.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Gry po szkole

  Gry po szkole
  Zapraszam serdecznie do portalu zajmującego się reklamą najpopularniejszych w sieci gier online. W naszym serwisie odnaleźć można najciekawsze gry w przeglądarce, zróżnicowane pod względem tematycznym, dzięki czemu każdy znajdzie coś dla siebie. Wyrusz na spotkanie przygodzie dzięki fantastycznym grom które pozwolą Ci spotkać tysiące graczy z całej Polski. Wyjątkowa jak na gry online grafika pozwala oddać się wielogodzinnej rozrywce, w której rywalizować można z tysiącem graczy. Dzięki przedstawianym grom w przeglądarce możesz stać się morskim piratem, kapitanem statku kosmicznego czy właścicielem własnej farmy. Nie czekaj dłużej i już dzisiaj dołącz do wyjątkowego świata gier w przeglądarce.
  http://www.gryonline.newcreative.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bashar - Jak osiągnąć sukces

  Bashar - Jak osiągnąć sukces
  Gra przeglądarkowa dla wszystkich marzycieli oraz osób chcących wprowadzić zmiany w swoim życiu. Opracowana jest ona na bazie opisu jednej z technik w książce Proś a będzie Ci dane - E.J. Hicks. Gra jest formą relaksu połączonego ze skupieniem na obracaniu coraz to większymi pieniędzmi. Pieniądze są wirtualne, lecz emocje które w nas się pojawiają są pozytywne. I właśnie poprzez wprowadzenie tych pozytywnych emocji do tematu pieniędzy i systematyczne praktykowanie tego procesu, nasze życie zaczyna otwierać się na coraz to większy napływ pieniędzy.
  http://www.abraham-bank.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ip changer

  Ip changer
  Ip changer jest to oprogramowanie, pozwala zmieniamy ip serwera Tibi, co udostępnia nam zagrać na wyznaczonym OTS'ie. Asprate ip changer bo o tym mowa jest aplikacją uniwersalną dzięki czemu nie ma problemu z komatybilnością z innymi numerami Tibi. To proste. Pobierz alikacje, rozpakuj ją i urchom. A w oknie które się nam pojawi wpisz adres IP OTSa znaleziony na stronach do tego przeznaczonych. Trzeba wprowadzić numer IP Twojego każdego OTS i kliknąć przycisk "Change IP".
  http://ip-changer.co.cc
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt