Antyki

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Porcelana

  Porcelana
  Mawiają, że o gustach się nie rozmawia, to prawda, ale co zrobić w sytuacji, gdy nie mamy pomysłu na oryginalne jak również unikalne wyposażenie naszego mieszkania? Z jednej strony nie pociąga nas nowe wzornictwo, które rodzi wrażenie prostackiego i mało kunsztownego, jakby żywcem wziętego z fabryki papierowych kartonów. Gdzie dominują łuki a także zaokrąglenia pod warunkiem, że są liniami prostymi, a fundamentalną ozdobę stanowi fragmencik wypolerowanej blachy. Dość tych zjadliwości, gdyż jak już wspomnieliśmy, o gustach się nie rozmawia.
  http://antyk.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Stara porcelana

  Stara porcelana
  Niezmiennie najbardziej drogocenne są rzeczy, które wiecznie są piękne pomimo upływających lat. Stara porcelana również zalicza się do takowych rzeczy. Posiadanie jej świadczy o wyższym statusie, jak również o mocnym przywiązaniu do tradycji. Z całą pewnością posiadanie jej wiąże się z pewnym prestiżem. Tylko nieliczni mogą się ją szczycić.
  http://porcelana-rosenthal.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • KRAMIK - Strona g��wna

  KRAMIK - Strona g��wna
  Zapraszamy wszystkich do naszego antykwariatu KRAMIK. Odnajd� tu Pa�stwo wiele ciekawych przedmiot�w jak dobrze zakonserwowane stare meble, pi�kn� dawn� bi�uteri� i stare srebra oraz ceramik�.
  http://www.antyki.wrotapolski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Biuro rachunkowe gliwice Biznes w Unii Bramy Akcesoria GSM Akcesoria biurowe Akcesoria i środki do pielęgnacji obuwia i skór Inne Literatura Malarstwo
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.
rozprawa doktorska. Szukasz pomocy? rozprawa doktorska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt