Muzyka
 • Zespół muzyczny AdamsBand śląsk

  Zespół muzyczny AdamsBand śląsk
  Najważniejszy dzień w życiu jakim jest dzień ślubu i wesele wiąże się z mnóstwem skomplikowanych spraw, które Para Młoda musi ogarnąć. Jedną z głównych rzeczy w organizowaniu ślubu jest zabukowanie sali weselnej. Daty w dzisiejszych czasach trzeba bukować często dwa lata wcześniej więc obok selekcji zespołu na wesele, zarezerwowaniu terminu ślubu kościelnego jest to równorzędnie ważna sprawa. Jeszcze w latach 90-tych nie było z tym aż tak istotnego problemu gdyż większa część Par Młodych wybierała rodzime remizy, które wtenczas służyły jako domy weselne lub stawiały na restauracje w większych miastach.
  http://www.adamsband.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Disco polo

  Disco polo
  Portal [url=http://www.discobandzo.pl/]disco polo[/url] strony internetowej Disco Bandżo to zasób zgromadzonych informacji o zespołach wystepujących na scenie muzyki tanecznej w czasach współczesnych. Dzięki temu portalowi i programowi, dowiesz się wiele ciekawych informacji, które dzieją się wokół obecnie grających grupach oraz ich poczynaniach. Będziesz mógł w każdej chwili zobaczyć najnowszy zrealizowany teledysk nie tylko na stronie, ale i w programie telewizyjnym, posłuchać świeżo wydanej mp3, którą pobierzesz bezpośrednio z naszej witryny, dopiero po bezpłatnym zarejestrowaniu się jako użytkownik i fan tego programu. Chcesz sprawdzić naszą rzetelność? Wejdź na stronę i sam ją oceń!
  http://www.discobandzo.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • lekcje gry na gitarze warszawa

  lekcje gry na gitarze warszawa
  Zawodowe podejście oraz praktyka w szkoleniu gry na gitarze daje gwarancję szybkich postępów. Kurs pod hasłem: lekcje gry na gitarze warszawa są właśnie świetnym szkoleniem. Czemu? Przede wszystkim lekcję prowadzi zawodowy muzyk który to współpracuję na scenie oraz w studio jako muzyk sesyjny. Jego wieloletnie doświadczenie oraz mądrość pozwala na to by szkolenia prowadzone przez niego były fantastyczne, zwięzłe i dostosowane do wymogów i oczekiwań ucznia. Na rynku jest bardzo dużo materiałów do nauki ale nie każdy może sobie z tym poradzić. O wiele szybsze postępy będziemy robić pod okiem specjalisty który wyjaśni i będzie trzymał pieczę nad tym jak się rozkręcamy. Zapraszam
  http://sebastianjastrzebski.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studio muzyczne, nagrań Katowice

  Studio muzyczne, nagrań Katowice
  Stereosound.pl oferuje szkolenia z produkcji muzyki elektronicznej, obsługi DAW, sound designu, miksowania, a ponadto masteringu. Przy tym w ramach studia zajmujemy się też miksowaniem, a dodatkowo masteringiem utworów. Możliwa jest również postprodukcja. Inżynieria i realizacja dźwięku to wymagające zadanie, dlatego zaufaj profesjonalistom. Działamy w branży od wielu lat, posiadamy duże praktykę w realizacji dźwięku. Powiedz nam czego potrzebujesz, my to dla Ciebie wykonamy. Zapraszamy na stronę internetową po więcej szczegółów! Sprawdź jaką propozycję zrealizowaliśmy dla Ciebie!
  http://www.stereosound.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt