Muzyka
 • Zespół muzyczny BE FREE

  Zespół muzyczny BE FREE
  [url=http://www.zespolbefree.pl]Zespół muzyczny Be Free[/url] to band ze Szczecina realizujący muzycznie imprezy okolicznościowe oraz eventy (wesela, poprawiny, koncerty, dożynki, festyny, bale sylwestrowe i inne). Jesteśmy "świetnie zgraną paczką" dla której muzyka jest pasją. Nasze motto brzmi: "Ci którzy lubią to co robią, robią to najlepiej". Zdanie to towarzyszy nam w każdej chwili i za każdym razem kiedy gramy dla Państwa. Biorąc pod uwagę koncerty mamy za sobą ponad 2000 godzin prowadzenia imprez. Bogate doświadczenie pozwala nam znaleźć się w każdej sytuacji i najlepiej dopasować się do wymogów publiczności w danej chwili. Nasze występy nie mają sztywnych ram.
  http://www.zespolbefree.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wodzirej

  Wodzirej
  Szukasz fachowego wodzireja/konferansjera na prywatne wesele? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Imprezy częstokroć prowadzimy w składzie dwuosobowym, do własnej pracy podchodzimy z sercem, a wymagania Państwa młodych są dla nas sprawą podstawową. Swoje świadczenia świadczymy na terenie całego kraju, odległość nie jest gwoli nas żadną przeszkodą. Imprezy prowadzone są w sposób przyszłościowy i kreatywny, a nasze zabawy rozbawiają nawet głównie wymagających Klientów. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na spotkanie. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.naszwodzirej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DJ na wesele Radom

  DJ na wesele Radom
  Jesteśmy korporacją, która specjalizuje się w prowadzeniu wesel, a oprócz tego realizowaniu oprawy muzycznej. Zapewniamy obsługę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu renomowanych spółek nagłośnieniowych oraz oświetleniowych W jaki sposób Peavey, Celestion, Alesis, Shure, ADS, IBM, Crown. Posiadamy wieloletnie wiedzę praktyczną w obsłudze imprez weselnych, co umożliwia nam zapewnić wysoką jakość usług, indywidualnie okoliczności współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia mojej portale firmowej oraz do zapoznania się z ofertą mojej firmy!
  http://www.dj-jack.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DJ wrocław

  DJ wrocław
  Propozycja mojej spółki kierowana jest do klubów, restauracji, pubów, domków weselnych, agencji zdjęciowych, organizatorów imprez i ludzi indywidualnych. Gwarantujemy obsługę ze strony fachowego DJ-a, konferansjera oraz dodatkowo sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy najwyższej klasy. Praktykę naszej firmy sięga 1985 roku. Od tego czasu mamy uprawnienia Ministerstwa Kultury i Sztuki. Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez okolicznościowych: eventów, wesel, festynów, studniówek. Zapraszamy do współpracy i kontaktu!
  http://www.djdino.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
maszyny do mycia Lewi. maszyny do mycia Lewi to najlepszy produkt na rynku. Sprawdź sam!
http://tomexprzewozy.pl. Profesjonalne przewozy Polska-Dania, Polska-Niemcy sprawdź: http://tomexprzewozy.pl

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt