Muzyka
 • Zespół muzyczny BE FREE

  Zespół muzyczny BE FREE
  [url=http://www.zespolbefree.pl]Zespół muzyczny Be Free[/url] to band ze Szczecina realizujący muzycznie imprezy okolicznościowe oraz eventy (wesela, poprawiny, koncerty, dożynki, festyny, bale sylwestrowe i inne). Jesteśmy "świetnie zgraną paczką" dla której muzyka jest pasją. Nasze motto brzmi: "Ci którzy lubią to co robią, robią to najlepiej". Zdanie to towarzyszy nam w każdej chwili i za każdym razem kiedy gramy dla Państwa. Biorąc pod uwagę koncerty mamy za sobą ponad 2000 godzin prowadzenia imprez. Bogate doświadczenie pozwala nam znaleźć się w każdej sytuacji i najlepiej dopasować się do wymogów publiczności w danej chwili. Nasze występy nie mają sztywnych ram.
  http://www.zespolbefree.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Wodzirej

  Wodzirej
  Szukasz fachowego wodzireja/konferansjera na prywatne wesele? Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Imprezy częstokroć prowadzimy w składzie dwuosobowym, do własnej pracy podchodzimy z sercem, a wymagania Państwa młodych są dla nas sprawą podstawową. Swoje świadczenia świadczymy na terenie całego kraju, odległość nie jest gwoli nas żadną przeszkodą. Imprezy prowadzone są w sposób przyszłościowy i kreatywny, a nasze zabawy rozbawiają nawet głównie wymagających Klientów. Zadzwoń już dzisiaj i umów się na spotkanie. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.naszwodzirej.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DJ na wesele Radom

  DJ na wesele Radom
  Jesteśmy korporacją, która specjalizuje się w prowadzeniu wesel, a oprócz tego realizowaniu oprawy muzycznej. Zapewniamy obsługę z wykorzystaniem profesjonalnego sprzętu renomowanych spółek nagłośnieniowych oraz oświetleniowych W jaki sposób Peavey, Celestion, Alesis, Shure, ADS, IBM, Crown. Posiadamy wieloletnie wiedzę praktyczną w obsłudze imprez weselnych, co umożliwia nam zapewnić wysoką jakość usług, indywidualnie okoliczności współpracy. Zapraszamy do odwiedzenia mojej portale firmowej oraz do zapoznania się z ofertą mojej firmy!
  http://www.dj-jack.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • DJ wrocław

  DJ wrocław
  Propozycja mojej spółki kierowana jest do klubów, restauracji, pubów, domków weselnych, agencji zdjęciowych, organizatorów imprez i ludzi indywidualnych. Gwarantujemy obsługę ze strony fachowego DJ-a, konferansjera oraz dodatkowo sprzęt nagłośnieniowy i oświetleniowy najwyższej klasy. Praktykę naszej firmy sięga 1985 roku. Od tego czasu mamy uprawnienia Ministerstwa Kultury i Sztuki. Specjalizujemy się w prowadzeniu imprez okolicznościowych: eventów, wesel, festynów, studniówek. Zapraszamy do współpracy i kontaktu!
  http://www.djdino.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Finanse Firma w Europie Forex Artykuły tematyczne Artykuły z tworzyw sztucznych Atrakcje na imprezie Wiersze Zabrze Zespoły Katalog linków Katalog stron Katalogi firm
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt