Muzyka
 • Konkursy na wesele - podziękowanie rodzicom

  Konkursy na wesele - podziękowanie rodzicom
  Główna trudność polega na "prawdziwym przeżyciu tego czasu". Swoista widowiskowość, fakt, że patrzą na nas inni sprawia, że łatwo robić coś na pokaz, że trudniej się naprawdę otworzyć i przeżyć tę chwilę w sposób prawdziwie bliski. Bardziej pokazać "jak się dziękuje, lub przyjmuje podziękowania" niż faktycznie dziękować i te podziękowania przyjąć. Łatwo tu o pośpiech i powierzchowność. Gdybym miał raz jeszcze przeżywać swoje własne wesele, wypisałbym długą listę spraw i konkretnych wydarzeń, za które podziękowałbym Rodzicom (nie pomijając pierwszych łyżew jakie pozwolili mi wyciągnąć z szafy, na dwa czy trzy dni przed Wigilią).
  http://www.na-wesele.pl/zabawy-zespol/oczepiny_podziekowanie_rodzicom.html
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Disco polo Konkursy na wesele

  Disco polo Konkursy na wesele
  Jakiś czas temu na jednym z portali internetowych opublikowano wyniki pewnej ankiety. Uczestnikom zadawano dwa zasadnicze pytania. Nie pamiętam dokładnie ich treści, ale sens bardzo dobrze. Brzmiały one mniej więcej tak: 1. Jakiej muzyki słuchasz przede wszystkim? 2. Jakie inne gatunki muzyki lubisz słuchać? Wyniki ankiety były bardzo ciekawe i na ich podstawie wysunięto kluczowe dla naszych rozważań wnioski. Sprawy miały się mianowicie tak. Zaobserwowano, że ludzie słuchający przede wszystkim muzyki Disco Polo... nie odczuwają potrzeby, by słuchać cokolwiek innego.
  http://www.zabawy.na-wesele.pl/disco-polo-i-inne-problemy-z-repertuarem-na-wesele.html
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konkursy na wesele

  Konkursy na wesele
  Zespoły grające z playbacku, będą unikały wydawania jakichkolwiek dźwięków. Po zakończonej piosence, do rozpoczęcia następnej będziesz słyszeć uroczą... ciszę, ewentualnie konferancjerkę wokalisty. Ale z instrumentów nic się nie wydobędzie. Zespoły grające na żywo zachowywały się będą zupełnie inaczej. Instrumenty trzeba co jakiś czas stroić, ustawiać ich barwę, sprawdzać poziomy głośności i proporcje pomiędzy nimi. Co jakiś czas, ktoś tam coś bez zażenowania i wstydliwości "brzdąknie", kręcąc przy tym jakimiś gałkami (choć bardziej wskazane jest tu subtelniejsze podejście).
  http://www.zabawy.na-wesele.pl/jak-sprawdzic-czy-zespol-na-weselu-gra-na-zywo.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
http://www.lewi-polska.pl/. Na stronie http://www.lewi-polska.pl/ znajdziesz profesjonalne maszyny i urządzenia do mycia.
Spis szpitali. Przychodnie, gabinety, szpitale, apteki i Spis szpitali .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt