Muzyka
 • Konkursy na wesele - podziękowanie rodzicom

  Konkursy na wesele - podziękowanie rodzicom
  Główna trudność polega na "prawdziwym przeżyciu tego czasu". Swoista widowiskowość, fakt, że patrzą na nas inni sprawia, że łatwo robić coś na pokaz, że trudniej się naprawdę otworzyć i przeżyć tę chwilę w sposób prawdziwie bliski. Bardziej pokazać "jak się dziękuje, lub przyjmuje podziękowania" niż faktycznie dziękować i te podziękowania przyjąć. Łatwo tu o pośpiech i powierzchowność. Gdybym miał raz jeszcze przeżywać swoje własne wesele, wypisałbym długą listę spraw i konkretnych wydarzeń, za które podziękowałbym Rodzicom (nie pomijając pierwszych łyżew jakie pozwolili mi wyciągnąć z szafy, na dwa czy trzy dni przed Wigilią).
  http://www.na-wesele.pl/zabawy-zespol/oczepiny_podziekowanie_rodzicom.html
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Disco polo Konkursy na wesele

  Disco polo Konkursy na wesele
  Jakiś czas temu na jednym z portali internetowych opublikowano wyniki pewnej ankiety. Uczestnikom zadawano dwa zasadnicze pytania. Nie pamiętam dokładnie ich treści, ale sens bardzo dobrze. Brzmiały one mniej więcej tak: 1. Jakiej muzyki słuchasz przede wszystkim? 2. Jakie inne gatunki muzyki lubisz słuchać? Wyniki ankiety były bardzo ciekawe i na ich podstawie wysunięto kluczowe dla naszych rozważań wnioski. Sprawy miały się mianowicie tak. Zaobserwowano, że ludzie słuchający przede wszystkim muzyki Disco Polo... nie odczuwają potrzeby, by słuchać cokolwiek innego.
  http://www.zabawy.na-wesele.pl/disco-polo-i-inne-problemy-z-repertuarem-na-wesele.html
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konkursy na wesele

  Konkursy na wesele
  Zespoły grające z playbacku, będą unikały wydawania jakichkolwiek dźwięków. Po zakończonej piosence, do rozpoczęcia następnej będziesz słyszeć uroczą... ciszę, ewentualnie konferancjerkę wokalisty. Ale z instrumentów nic się nie wydobędzie. Zespoły grające na żywo zachowywały się będą zupełnie inaczej. Instrumenty trzeba co jakiś czas stroić, ustawiać ich barwę, sprawdzać poziomy głośności i proporcje pomiędzy nimi. Co jakiś czas, ktoś tam coś bez zażenowania i wstydliwości "brzdąknie", kręcąc przy tym jakimiś gałkami (choć bardziej wskazane jest tu subtelniejsze podejście).
  http://www.zabawy.na-wesele.pl/jak-sprawdzic-czy-zespol-na-weselu-gra-na-zywo.html
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Ekologia Finanse Firma w Europie Artykuły biurowe Artykuły plastyczne Artykuły tematyczne Vintage Wiersze Zabrze
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt