Inne
 • Cmentarz Batowicki w Krakowie

  Cmentarz Batowicki w Krakowie
  Cmentarz Batowicki jest jedną z dwóch, obok Cmentarza w Grębałowie, nekropolii założonych po wojnie. Zlokalizowany jest na obrzeżach miasta, w północnej części Prądnika Czerwonego. Zobacz zdjęcia, poznaj historię tej nekropolii.
  http://www.cmentarzbatowicki.za.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • iluzjonista

  iluzjonista
  Fenomenalny iluzjonista, piękna asystentka, fantastyczna oprawa muzyczna, dynamiczna akcja, znakomity kontakt z publicznością, błyskotliwy humor samego artysty, ale przede wszystkim ogromna pasja, która towarzyszy nam niezmiennie od 12 lat, to, niewątpliwie, nasze największe atuty! Jędrzej Bukowski jest artystą, którego pokazy wyróżniają się oryginalnymi pomysłami oraz nowoczesnym stylem prezentacji.
  http://www.magicart.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Projekty Okładek Płyt CD

  Projekty Okładek Płyt CD
  Zagadnienie projektowania okładek płyt CD jest bardzo skomplikowane. Muszą one trafiać w oko i być bezpośrednio związane z charakterem artysty, jego muzyki i danej płyty. Blog ten zawiera zestaw najlepszych pkładek jakie zostały wydane i jakie udało nam się znaleźć. Codziennie pojawiają się nowe okładki dodawane przez wielu autorów. Dzięki temu spis jest bardzo urozmaicony, a każdy odwiedzający może znaleźć coś dla siebie. Najczęściej pojawiający się styl to minimalizmy i vintage. Każdy znajdzie coś dla siebie.
  http://cdcoverdesign.blogspot.com/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Życzenia na imieniny

  Życzenia na imieniny
  Strona internetowa ZyczeniaNaUrodziny.com.pl posiada życzenia na urodziny, Bożonarodzeniowe, Wielkanoc oraz Walentynki. Baza życzeń wzrasta codziennie dzięki czemu strona zawiera unikalne życzenia. Wszyscy znajdą życzenia odpowiednie na każdą okazję. Życzenia pasują zarówno na kartkę pocztową jak również jako sms. Łatwą nawigację po stronie zapewnia posortowanie na odpowiednie kategorie wszystkich życzeń. Główną kategorię stanowią życzenia urodzinowe, imieninowe, walentynkowe oraz bożonarodzeniowe. Jeżeli znasz życzenia których nie ma w naszej bazie możesz je przesłać poprzez prosty formularz. W celu prostego odnalezienia najciekawszych życzeń serwis zawiera funkcję opiniowania życzeń.
  http://zyczenianaurodziny.com.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt