Fotografia • JPJ-MEDIA Profesjonalna fotografia ślubna
  Wykonujemy reportaże ślubne i sesje plenerowe wkładając w swoją pracę wiele wrażliwości i serca, a nasze doświadczenie i wysokiej klasy sprzęt pozwalają na profesjonalne podejście do każdego zlecenia. Pracujemy we dwoje co daje nam szerokie pole manewru i uchwycenie wielu szczegółów oraz atmosfery dnia ślubu. Reportaże ślubne wykonujemy głównie na terenie województwa pomorskiego (Trójmiasto: Gdańsk, Gdynia, Sopot, a także Słupsk, Lębork, Kościerzyna, Bytów, Miastko i okolice) oraz zachodniopomorskiego (Koszalin, Białogard, Szczecinek, Biały Bór, Szczecin).
  http://www.jpj-media.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografie, Sebastiana Bogdańskiego, fotograf, Oława, Wrocław, Brzeg, zdjęcia plenerowe, portfolio,
  Fotografie, Sebastiana Bogdańskiego, fotograf, Oława, Wrocław, Brzeg, zdjęcia plenerowe, portfolio, fotografii, zdjęcia cyfrowe, Architektura, Krajobraz, Ludzie, Zwierzęta, Przyroda, Las, Morze, Niebo, Słońce, Księżyc, Pory roku. Strona na którą zapraszam jest portfolio fotografii mojego autorstwa, na portfolio umieszczone są zdjęcia o różnej tematyce. Fotografią zajmuję się amatorsko od 3 lat posiadam kompaktowy aparat fotograficzny canon s3 is z wbudowanym obiektywem o zmiennej ogniskowej 6.0 - 72.0 mm.
  http://www.fotografia.nafi.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Fotografia przyrodnicza - Ryszard Czaplewski
  Fotografie zwierzat w naturalnym srodowisku oraz roslin i krajobrazu z terenu Pomorza zachodniego.Ujecia duaych ssakow takich jak jelenie, dziki, sarny podczas godow, zerowania i odpoczynku.Swiat małych ssaków takich jak zjace czy borsuki.Fotografie tych stworzeń które zyją pod naszymi stopami a wiec plazow, gadow i owadow. Pachnace laki i srodlesne polany.
  http://www.fotoprzyroda.info
  Zgłoś nie działający link/spam


UrbiCMS 2007 - Kontakt