Fotografia
 • Obrazy z życia

  Obrazy z życia
  Usiądź komfortowo, zaparz kawę i przygotuj się na wspaniałe wrażenia. Zapraszamy do obejrzenia niezwykłej kolekcji dzieł sztuki jakimi naturalnie są zgromadzone przez nas stare zdjęcia. Zdajemy sobie sprawę jak wartościowe są stare zdjęcia, stąd też zbieramy je i uważamy jako największy skarb. fotografie z Trwania zwykłych i niezwykłych ludzi. Rzeczywistość życia z tamtych lat, jakie rozśmieszą, zainteresują a czasami i dotkną. Nie musisz już chodzić do biblioteki i analizować sędziwych ksiąg, żeby poznać historię.
  http://www.ekspozycje.org.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Fotografia panoramiczna- panoramy sferyczne, panoramy 360

  Fotografia panoramiczna- panoramy sferyczne, panoramy 360
  Fotografia panoramiczna to nowy trend wysokiej klasy dla firm, który ma przyciągnąć uwagę ewentualnych nabywców oraz zainteresować ofertą. Chcąc być nowoczesnym, należałoby inwestować w postęp. Nasza firma przygotowuje rozbudowane sesje panoramiczne w pomieszczeniach jak i w plenerze, oferuje też wirtualne wycieczki po obiekcie oraz panoramy 360. Wejdź na naszą stronę i zobacz jakie schematy przygotowaliśmy do tej pory. Zadzwoń lub napisz a dostosujemy propozycję do Twoich wymagań.
  http://www.fotografia-panoramiczna.katowice.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • panoramy sferyczne- fotografia panoramiczna, panoramy 360

  panoramy sferyczne- fotografia panoramiczna, panoramy 360
  Wykonujemy panoramy sferyczne, panoramy 360, a dodatkowo wirtualne spacery po obiekcie albo w plenerze. Statyczny obraz z kamery ma możliwość być przez oglądającego przesuwany w górę, w dół i na wszystkie strony świata, dzięki czemu pole widzenia jest maksymalne. Klient ma możliwość spacerować, zwiedzając na przykład. pokoje hotelowe, park wokół firmy czy przejść galerię handlową, sprawdzając, w którym miejscu usytuowany jest ich ulubiony sklep. Dostosujemy naszą propozycję do twoich wymagań i branży, w której działasz. O ile chcesz, aby Twoja firma była uważana za nowoczesną, albo pragniesz dużo lepiej przedstawić swój produkt- nasza usługa jest właśnie dla Ciebie.
  http://www.panoramy-sferyczne.tychy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • panoramy sferyczne- fotografia produktowa, reklamowa

  panoramy sferyczne- fotografia produktowa, reklamowa
  Pokaż klientom, że jesteś nowoczesną firmą, która idąc z duchem czasu, preferuje ułatwić klientowi poruszanie się po witrynie oraz dodatkowo jak najlepszą prezentację produktu. Pomożemy Tobie to zagwarantować. Realizujemy panoramy 360 i wirtualne spacery, dzięki którym klient posiada możliwość poruszania się po obiekcie, jakby sam po nim spacerował. Kamera posiada obrót 360 stopni, co oznacza, że możemy wprost na stronie internetowej WWW oglądać niebo, ziemię, a oprócz tego wszystko naokoło jako obraz statyczny, jak wyglądało w momencie robienia panoramy. Nie wahaj się, zajrzyj na naszą stronę już dziś!
  http://www.wirtualne-spacery.slask.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt