Fotografia
 • wywoływanie zdjęć

  wywoływanie zdjęć
  FOTO-CIECH Katrzyna Ciechiewicz. Profesjonalne usługi fotograficzne (www.foto-ciech.pl),vch22222,zdjęcie do dokumentów, zdjęcia do dokumentów, wywoływanie zdjęć z nośników cyfrowych, wykonanie odbitek, zdjęcia przez internet, zdjęcia przez www, drukowanie
  http://www.foto-ciech.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • WARSZTATY FOTOGRAFICZNE FLASH STUDIO

  WARSZTATY FOTOGRAFICZNE FLASH STUDIO
  Kursy fotografii cyfrowej dla początkujących i średnio zaawansowanych fotoamatorów. Poznaj nowe miejsca, nowych ludzi, naucz się poprawnie robić zdjęcia. Połącz przyjemne z pożytecznym! Wiedzę praktyczną poznajemy i wykorzystujemy podczas pracy w plenerze.
  http://www.warsztatyfotograficzne.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • fotografia studyjna i plenerowa

  fotografia studyjna i plenerowa
  Studio fotograficzne „STARAL” specjalizuje się w fotografii związanej z modą. Wykonuje zdjęcia dla modelek, fotomodelek i hostess, organizuje sesje zdjęciowe i wykonuje portfolia. W studio wykonywane są fotografie : portret, glamour, akt, zdjęcia w studio i w plenerze oraz wszystkie inne na życzenie. Studio zlokalizowane jest w centrum Warszawy na terenie Starego Miasta przy ul. Schillera 6. Studio stale poszukuje nowych twarzy: jeśli więc uważasz, że jesteś ładna lub oryginalna skontaktuj się możliwa bezpłata sesja zdjęciowa lub nawet bezpłatne wykonanie portfolio.
  http://www.staral.net
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt