Kursy komputerowe

 • Kurs Linux

  Kurs Linux
  Na portalu mediologia.pl znajduje się darmowy kurs Linux który przygotuje początkujących jak i zaawansowanych użytkowników do zdania egzaminu z wiedzy Linux. Dołącz do społeczności szerzącej system operacyjny Linux w Polsce już dziś.
  http://mediologia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs programowania

  Kurs programowania
  Opis stanowiska: <a href="www.kursprogramowania.info">kursy programowania</a> Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług Udział w projektach dotyczących wprowadzania nowych produktów i usług na rynek Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę Od Kandydatów oczekujemy: Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym Doświadczenie w kontaktach z klientami będzie dodatkowym atutem.
  http://www.kursprogramowania.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online

  KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online
  KRAINA-WIEDZY.PL - Wideo kursy online - zdobywanie wiedzy bez wychodzenia z domu. Zaproś ekspertów na swój komputer. Multimedialne kursy z takich dziedzin jak: grafika i fotografia, zdrowie i uroda, rozwój osobisty, programowanie, muzyka, komputery i internet, języki obce i wiele więcej...
  http://kraina-wiedzy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Norma Standard

  Szkolenia Norma Standard
  Nasze kursy opracowane są przez szkoleniowców z długoletnim doświadczeniem, specjalistów z dziedziny wykorzystywania informatyki w budownictwie. Warsztaty przeprowadzane są w fachowo wyposażonych laboratoriach komputerowych, każdy uczestnik posiada oddzielne stanowisko. Warsztaty umożliwiają poszerzenie wiedzy z działu kosztorysowania oraz na kompetentne operowanie programem kosztorysowym. Zachęcamy do uczestnictwa na nasze profesjonalne kursy telefonicznie lub mailowo. Jeżeli mają Państwo kolejne pytania nasi handlowcy z chęcią rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na nie.
  http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
laboratorium Vetcomplex. Świadczymy profesjonalne usługi z zakresu laboratoryjnej diagnostyki weterynaryjnej. Zapraszamy laboratorium Vetcomplex .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt