Kursy komputerowe

 • Kurs Linux

  Kurs Linux
  Na portalu mediologia.pl znajduje się darmowy kurs Linux który przygotuje początkujących jak i zaawansowanych użytkowników do zdania egzaminu z wiedzy Linux. Dołącz do społeczności szerzącej system operacyjny Linux w Polsce już dziś.
  http://mediologia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs programowania

  Kurs programowania
  Opis stanowiska: <a href="www.kursprogramowania.info">kursy programowania</a> Telefoniczna obsługa klientów zarówno biznesowych jak i indywidualnych Bieżące doradztwo telefoniczne w zakresie świadczonych usług Udział w projektach dotyczących wprowadzania nowych produktów i usług na rynek Telefoniczne budowanie i utrzymywanie pozytywnych relacji z klientami Budowanie wizerunku naszych partnerów biznesowych poprzez profesjonalną obsługę Od Kandydatów oczekujemy: Zaangażowania w wykonywanie codziennych zadań Entuzjazmu i łatwości w nawiązywaniu kontaktów Chęci do zdobywania nowej wiedzy i umiejętności Sprawnego posługiwania się językiem ojczystym Doświadczenie w kontaktach z klientami będzie dodatkowym atutem.
  http://www.kursprogramowania.info
  Zgłoś nie działający link/spam

 • KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online

  KRAINA-WIEDZY.PL - wideo kursy online
  KRAINA-WIEDZY.PL - Wideo kursy online - zdobywanie wiedzy bez wychodzenia z domu. Zaproś ekspertów na swój komputer. Multimedialne kursy z takich dziedzin jak: grafika i fotografia, zdrowie i uroda, rozwój osobisty, programowanie, muzyka, komputery i internet, języki obce i wiele więcej...
  http://kraina-wiedzy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Norma Standard

  Szkolenia Norma Standard
  Nasze kursy opracowane są przez szkoleniowców z długoletnim doświadczeniem, specjalistów z dziedziny wykorzystywania informatyki w budownictwie. Warsztaty przeprowadzane są w fachowo wyposażonych laboratoriach komputerowych, każdy uczestnik posiada oddzielne stanowisko. Warsztaty umożliwiają poszerzenie wiedzy z działu kosztorysowania oraz na kompetentne operowanie programem kosztorysowym. Zachęcamy do uczestnictwa na nasze profesjonalne kursy telefonicznie lub mailowo. Jeżeli mają Państwo kolejne pytania nasi handlowcy z chęcią rozwieją wątpliwości i odpowiedzą na nie.
  http://www.kurs-kosztorysowania.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt