Matematyka




 • Korepetycje matematyka

  Korepetycje matematyka
  Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy - wieloletnie doświadczenie, wiedza, kompetencje, umiejętność tłumaczenia i świetny kontakt z uczniem. Tak mogę scharakteryzować moją ofertę. Praca na bieżąco, przygotowania do klasówek i egzaminów. Pomagam też rozwiązywać zadania ale najważniejsze, że zawsze staram się sprawdzić w czym dziecko ma problem i czego nie rozumie ! Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy. Zapraszam ! Matematyka !
  http://www.korepetycjematematyka.bydgoszcz.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Vademecum maturzysty - matematyka

  Vademecum maturzysty - matematyka
  Podręcznik do samodzielnej nauki matematyki. Zawiera materiał przygotowujący do matury na poziomie podstawowym. Witryna skierowana jest do uczniów liceum, technikum i gimnazjum. Trudne aspekty są tu przedstawione w najprostszy z możliwych sposobów, tak by mógł je przyswoić każdy, niezależnie od poziomu wiedzy i uzdolnień. Omówiony materiał obejmuje wiedzę od najprostszych elementów, takich jak działania na liczbach ujemnych, do najtrudniejszego materiału takiego jak wielomiany czy wyrażenia wymierne.
  http://www.matematykam.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Korepetycje matematyka

  Korepetycje matematyka
  Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy - wieloletnie doświadczenie, wiedza, kompetencje, umiejętność tłumaczenia i świetny kontakt z uczniem. Tak mogę scharakteryzować moją ofertę. Praca na bieżąco, przygotowania do klasówek i egzaminów. Pomagam też rozwiązywać zadania ale najważniejsze, że zawsze staram się sprawdzić w czym dziecko ma problem i czego nie rozumie ! Zajęcia zawsze są interesujące i ciekawe. Lekcje odbywają się u ucznia lub nauczyciela w dowolnych godzinach i dniu. Zapewniam tym samym o dyspozycyjności. Korepetycje z matematyki w Bydgoszczy, również w Fordonie. Korepetycje nauczanie początkowe! Zapraszam !
  http://www.korepetycjematematyka.bydgoszcz.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Algebra liniowa

  Algebra liniowa
  Co należy umieć, żeby zdać algebrę liniową na studiach wyższych? Spis zagadnień z algebry liniowej: macierze i wyznaczniki, liczby zespolone i układy równań liniowych. Sprawdź co trzeba umieć, żeby zdać kolokwium lub egzamin z algebry liniowej.
  http://www.algebra-liniowa.ugu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam




UrbiCMS 2007 - Kontakt