Języki obce
 • angielski ząbki

  angielski ząbki
  Do English Way School zapraszamy chętnych do nauki języków obcych (angielskiego, rosyjskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, francuskiego, ukraińskiego) na różnych poziomach zaawansowania i w różnym wieku.
  http://www.englishway-szkola.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • ACCA - Association of Chartered Certified Accountants

  ACCA - Association of Chartered Certified Accountants
  Firma Business Language Trainings prowadzi szkolenia w zakresie biznesowego języka angielskiego, niemieckiego, rosyjskiego i polskiego dla firm. Oferujemy kursy językowe dla firm. Nasze szkolenia pozwalają rozwinąć angielski w biznesie. Dysponujemy programem do przyswajania Legal English oraz Financial English. Zapraszamy na naukę Polish for foreigners.
  http://www.english.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski

  Angielski
  Angielski Online to nowoczesny portal językowy: Gramatyka angielska, słownictwo, techniki szybkiej nauki, korepetycje, kursy, blogi, forum. Nauka angielskiego na najwyższym poziomie.
  http://www.angielski-online.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • BLC4u | Kursy języka angielskiego online

  BLC4u | Kursy języka angielskiego online
  BLC4U to nowoczesne kursy języka angielskiego online. Przygotowane przez renomowaną szkołę językową, pod opieką wykwalifikowanego native speakera. Czas nauki i tempo możesz dobrać do swoich możliwości. Ukończenie cyklu szkoleń wiąże się z otrzymaniem gwarancji zdania egzaminu FCE.
  http://blc4u.com/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt