Języki obce
 • angielski dla dzieci Łódź

  angielski dla dzieci Łódź
  Szkoła Języków Obcych Family School istnieje na rynku łódzkim od 3 lat. Do stycznia 2011 roku jej działalność głównie przebiegała wokół programu Family Kids, a zajęcia były prowadzone na terenie przedszkoli. Od lutego 2011 roku działalność ta została poszerzona o program Family Teens oraz Grown-ups, gdzie poszczególne programy koncentrują się na nauczaniu młodzieży i dorosłych odpowiednio
  http://www.familyschool.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • angielski dla dorosłych Ostrzeszów

  angielski dla dorosłych Ostrzeszów
  Szkoła Języków Obcych ASTRA jest niepubliczną placówką oświatową powstałą w roku 1989 - posiadamy 20-letnie doświadczenie w nauczaniu języków obcych. Specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego, ale w ASTRZE prowadzimy również kursy języka niemieckiego, francuskiego i rosyjskiego. Szkoła mieści się na ulicy Kolejowej 19 w Ostrzeszowie i dysponuje dziewięcioma salami lekcyjnymi wyposażonymi w odpowiedni sprzęt do prowadzenia zajęć z języka obcego w komfortowych warunkach.
  http://www.astra.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Prezentacja maturalna

  Prezentacja maturalna
  Proponujemy zbiór prac maturalnych dla abiturientów przystępujących na maturze do egzaminu ustnego z języka polskiego. Napisane za pośrednictwem prezentacjematuralne są rewelacyjne i niepowtarzalne. Jakakolwiek prezentacjamaturalna zapisana jest od podstaw.
  http://www.maturalneprezentacje.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego
  Ponad pół wieku doświadczenia w edukacji umożliwiło szkołom językowym Bell zajęcie pierwszego miejsca wśród konkurencji. Kurs języka angielskiego w jednej z takich szkół oznacza bardzo wysoki poziom nauczania w zestawieniu z nowoczesnymi metodami kształcenia, wykwalifikowanymi lektorami oraz ciekawie prowadzonymi zajęciami. To zasługa wypracowywanego na przestrzeni wielu lat systemu nauczania. Nauka języka angielskiego toczy się na różnych poziomach zaawansowania językowego. Do każdego z nich przygotowywany jest specjalny program edukacyjny oraz wyznaczany jest sprecyzowany cel nauki. Dydaktyków dobiera się ze względu na kwalifikacje oraz posiadane umiejętności dydaktyczne.
  http://www.bellschools.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt