Języki obce
 • Licencjat język niemiecki Szczecin

  Licencjat język niemiecki Szczecin
  Niemało jest w Szczecinie szkół lingwistycznych, jednak wyłącznie w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych masz możność przyuczyć się języków obcych prędko, swobodnie a także w sympatycznej aurze, gdyż stosujemy wyłącznie sprawdzone, najlepsze procedury szkolenia, jakie święcą triumfy na całym globie. Nie marnuj czasu na szablonowe, niewydajne lekcje! Przyjdź do NKJO.
  http://nkjo.szczecin.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studia język angielski Stargard

  Studia język angielski Stargard
  Szkoła języków obcych w Stargardzie Szczecińskim: Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych ma przyjemność zaprosić wszelkie osoby pragnące jak również potrzebujące szybko oraz efektywnie nauczyć się języków obcych na swoje szkolenia. Oferowane w NKJO szkolenia lingwistyczne różnią się strategią nauczania od standardowych, spotkanych w szkole lekcji, dzięki czemu są bardziej efektywne i dużo ciekawsze.
  http://nkjo.stargard.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • TheDance - warsztaty taneczne

  TheDance - warsztaty taneczne
  TheDance zajmuje się sprzedażą miejsc na warsztaty taneczne organizowane przez Beloud & Sempre Dance Academy! Instruktorzy - tancerze i choreografowie znani w Polsce i na całym świecie! Gabriel Francisco, Thierry Verger, Romeo Freedom, Michał Piróg oraz finaliści programu ?You Can Dance?! Trenuj hip hop, jazz, modern jazz, taniec współczesny pod okiem najlepszych!
  http://thedance.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkoła językowa Bemowo

  szkoła językowa Bemowo
  Zajęcia z języka angielskiego, plastyczne, ruchowe, twórcze, gry i zabawy. Czas trwania 3 x 240min (poniedziałki, środy i piątki) Dzieci muszą mieć zapewnione drugie śniadanko. Zabawy z angielskim Nauka poprzez zabawę ma pokazać najmłodszym, iż język angielski może być czymś przyjemnym. Dzieci świetnie się bawią i uczą podstaw językowych (nawet o tym nie wiedząc).
  http://joanaschool.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy językowe

  Kursy językowe
  Szkoła językowa Glossa proponuje semestralne oraz wakacyjne kursy językowe. Nauka angielskiego jest tutaj gwarancją najwyższego poziomu umiejętności. Prowadzi też obozy językowe w 16 krajach na całym świecie. Prowadzi szkolenia językowe oraz kursy językowe: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego itd. Szkoła językowa ofertę swą kieruje do ludzi w każdym wieku, do młodzieży i dzieci, czy też do starszych osób już spełniających się zawodowo. Znajomość języków jest potrzebna każdemu.
  http://www.glossa.pl/glossa_s1/kursy+jezykowe
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt