Języki obce
 • Licencjat język niemiecki Szczecin

  Licencjat język niemiecki Szczecin
  Niemało jest w Szczecinie szkół lingwistycznych, jednak wyłącznie w Nauczycielskim Kolegium Języków Obcych masz możność przyuczyć się języków obcych prędko, swobodnie a także w sympatycznej aurze, gdyż stosujemy wyłącznie sprawdzone, najlepsze procedury szkolenia, jakie święcą triumfy na całym globie. Nie marnuj czasu na szablonowe, niewydajne lekcje! Przyjdź do NKJO.
  http://nkjo.szczecin.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Studia język angielski Stargard

  Studia język angielski Stargard
  Szkoła języków obcych w Stargardzie Szczecińskim: Nauczycielskie Kolegium Języków Obcych ma przyjemność zaprosić wszelkie osoby pragnące jak również potrzebujące szybko oraz efektywnie nauczyć się języków obcych na swoje szkolenia. Oferowane w NKJO szkolenia lingwistyczne różnią się strategią nauczania od standardowych, spotkanych w szkole lekcji, dzięki czemu są bardziej efektywne i dużo ciekawsze.
  http://nkjo.stargard.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • TheDance - warsztaty taneczne

  TheDance - warsztaty taneczne
  TheDance zajmuje się sprzedażą miejsc na warsztaty taneczne organizowane przez Beloud & Sempre Dance Academy! Instruktorzy - tancerze i choreografowie znani w Polsce i na całym świecie! Gabriel Francisco, Thierry Verger, Romeo Freedom, Michał Piróg oraz finaliści programu ?You Can Dance?! Trenuj hip hop, jazz, modern jazz, taniec współczesny pod okiem najlepszych!
  http://thedance.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkoła językowa Bemowo

  szkoła językowa Bemowo
  Zajęcia z języka angielskiego, plastyczne, ruchowe, twórcze, gry i zabawy. Czas trwania 3 x 240min (poniedziałki, środy i piątki) Dzieci muszą mieć zapewnione drugie śniadanko. Zabawy z angielskim Nauka poprzez zabawę ma pokazać najmłodszym, iż język angielski może być czymś przyjemnym. Dzieci świetnie się bawią i uczą podstaw językowych (nawet o tym nie wiedząc).
  http://joanaschool.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy językowe

  Kursy językowe
  Szkoła językowa Glossa proponuje semestralne oraz wakacyjne kursy językowe. Nauka angielskiego jest tutaj gwarancją najwyższego poziomu umiejętności. Prowadzi też obozy językowe w 16 krajach na całym świecie. Prowadzi szkolenia językowe oraz kursy językowe: angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego itd. Szkoła językowa ofertę swą kieruje do ludzi w każdym wieku, do młodzieży i dzieci, czy też do starszych osób już spełniających się zawodowo. Znajomość języków jest potrzebna każdemu.
  http://www.glossa.pl/glossa_s1/kursy+jezykowe
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
prace inżynierskie. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Proponujemy oryginalne, profesjonalnie napisane prace inżynierskie , magisterskie, licencjackie i doktorskie.
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt