Języki obce
 • FCE Test

  FCE Test
  Wiele osób uczących się języka angielskiego w Polsce, ale i w Europie i na świecie decyduje się na zdanie egzaminu – certyfikatu FCE, CAE, CPE. Te certyfikaty angielskie są szeroko uznawane przez pracodawców na całym świecie i wymiernie potwierdzają nasze umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim. Na naszej stronie dostaniesz narzędzie do nauki po kątem egzaminów z Cambridge w postaci testów. Testy są ułożone w takiej samej formie co autentyczne testy, na takim samie poziomie. Polecam wszystkim uczącym się angielskiego.
  http://www.englishrevealed.co.uk
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy online angielski

  Kursy online angielski
  Propozycja kursu języka angielskiego ? Wrocław i okolice. Proponujemy tradycyjne kursy języka angielskiego i kursy online. W ofercie kursów tradycyjnych proponujemy naukę angielskiego dla dorosłych, naukę angielskiego dla młodzieży (przed egzaminami, a także kursy angielskiego dla dzieci (w formie zabawy). Proponowane przez naszą firmę kursy języka angielskiego online umożliwiają naukę języka angielskiego we własnym domu.
  http://www.elc4u.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła językowa Bielsko

  Szkoła językowa Bielsko
  Szkoła językowa Bielsko oferuje specjalistyczne kursy: język angielski, niemiecki, włoski. Kursy językowe odbywają się w miejscowościach- Bielsko, Częstochowa oraz dodatkowo Czechowice. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycieli przygotuje Cię do egzaminów certyfikowanych, niemniej jednak również nauczy języka od samych podstaw, a dodatkowo poprawi zdolności komunikacyjne. Przyjdź do nas na testową lekcję i zobacz w jak przyjemnej atmosferze pracujemy. U nas nie posiada presji, przymusu- nauka to czysta przyjemność. Wejdź na witrynę www i zobacz co jeszcze dla Ciebie opracowaliśmy.
  http://www.szkola-jezykowa.tychy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Vega - angielski dla firm Warszawa

  Vega - angielski dla firm Warszawa
  Vega Language Courses and Translations Center - angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kursy dla firm. Pracownicy polskich i zagranicznych firm uczą się u nas języka angielskiego w oparciu o programy nauczania adekwatne do specyfiki ich miejsc pracy. U nas również finansowy angielski oraz prawniczy angielski, a także intensywne kursy dla menagerów. Szkoła Vega zaprasza na lekcje!
  http://www.vega-english-courses.com
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt