Języki obce
 • FCE Test

  FCE Test
  Wiele osób uczących się języka angielskiego w Polsce, ale i w Europie i na świecie decyduje się na zdanie egzaminu – certyfikatu FCE, CAE, CPE. Te certyfikaty angielskie są szeroko uznawane przez pracodawców na całym świecie i wymiernie potwierdzają nasze umiejętności w zakresie posługiwania się językiem angielskim. Na naszej stronie dostaniesz narzędzie do nauki po kątem egzaminów z Cambridge w postaci testów. Testy są ułożone w takiej samej formie co autentyczne testy, na takim samie poziomie. Polecam wszystkim uczącym się angielskiego.
  http://www.englishrevealed.co.uk
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy online angielski

  Kursy online angielski
  Propozycja kursu języka angielskiego ? Wrocław i okolice. Proponujemy tradycyjne kursy języka angielskiego i kursy online. W ofercie kursów tradycyjnych proponujemy naukę angielskiego dla dorosłych, naukę angielskiego dla młodzieży (przed egzaminami, a także kursy angielskiego dla dzieci (w formie zabawy). Proponowane przez naszą firmę kursy języka angielskiego online umożliwiają naukę języka angielskiego we własnym domu.
  http://www.elc4u.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła językowa Bielsko

  Szkoła językowa Bielsko
  Szkoła językowa Bielsko oferuje specjalistyczne kursy: język angielski, niemiecki, włoski. Kursy językowe odbywają się w miejscowościach- Bielsko, Częstochowa oraz dodatkowo Czechowice. Nasza wykwalifikowana kadra nauczycieli przygotuje Cię do egzaminów certyfikowanych, niemniej jednak również nauczy języka od samych podstaw, a dodatkowo poprawi zdolności komunikacyjne. Przyjdź do nas na testową lekcję i zobacz w jak przyjemnej atmosferze pracujemy. U nas nie posiada presji, przymusu- nauka to czysta przyjemność. Wejdź na witrynę www i zobacz co jeszcze dla Ciebie opracowaliśmy.
  http://www.szkola-jezykowa.tychy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Vega - angielski dla firm Warszawa

  Vega - angielski dla firm Warszawa
  Vega Language Courses and Translations Center - angielski dla dzieci, młodzieży, dorosłych oraz kursy dla firm. Pracownicy polskich i zagranicznych firm uczą się u nas języka angielskiego w oparciu o programy nauczania adekwatne do specyfiki ich miejsc pracy. U nas również finansowy angielski oraz prawniczy angielski, a także intensywne kursy dla menagerów. Szkoła Vega zaprasza na lekcje!
  http://www.vega-english-courses.com
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl
Forum edukacyjne. Szkolne forum, Forum edukacyjne , pomoce naukowe.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt