Języki obce
 • Kursy FCE

  Kursy FCE
  Kursy FCE gwarantują najpełniejsze przygotowanie do egzaminu. Zawiera się w nim 5 niezależnych od siebie części. Pierwsza ma zweryfikować umiejętność czytania ze zrozumieniem, drugi pisania, trzeci używania właściwych struktur językowych, czwarty słuchania, a piąty mówienie w obcym języku. Zdobyty certyfikat gwarantuje, że jego ?zdobywca? potrafi pisać i czytać ze zrozumieniem służbową korespondencję, wykonywać pracę biurową, opracować ofertę na towary i usługi a także prowadzić rozmowę na tematy zawodowe.
  http://www.linguateensspace.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski

  Angielski
  Pomysł stworzenia strony narodził się z miłości do języka angielskiego. Można znaleźć tu szczegółowe objaśnienie gramatyki poparte przykładami oraz ćwiczeniami. Dla starszych uczniów proponujemy zbiór słówek z różnych dziedzin: sport, odżywianie, teatr, nazwy i gatunki zwierząt, zawody, a także miesiące po angielsku oraz kolory po angielsku. Nauka angielskiego wcale nie musi być nudna i nieatrakcyjna! Nasz serwis skierowany jest również do osób dorosłych pragnących dokształcać się z języka angielskiego. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wskazówki jak ułożyć CV po angielsku z przykładami.
  http://po-angielsku.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Język angielski za darmo

  Język angielski za darmo
  Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kurs języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka angielskiego przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Zapraszamy na internetowy kurs angielskiego w naszym serwisie.
  http://www.edustation.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski dla firm Swarzędz

  Angielski dla firm Swarzędz
  Nauka języków obcych zawsze się opłaci. Znając hiszpański, bez problemu komunikujesz się w Europie i obu Amerykach oraz bez trudności znajdziesz pracę w dużej korporacji. W jaki sposób przyswajać język, aby wiedza na stałe ugruntowała się w pamięci? W OFFSchool ? szkole językowej w Swarzędzu naukę prowadzi native speaker wg autorskiego programu, dzięki któremu wymiany zdań w obcym języku przyjdą ci gładko. Spotkania indywidualne i w grupach 4-osobowych.
  http://www.offschool.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
Pisanie programów. Pisanie programów na zamówienie.
Textileprint. Textileprint oferuje druk tkanin, dzianin czy też druk na płótnie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt