Języki obce
 • Kursy FCE

  Kursy FCE
  Kursy FCE gwarantują najpełniejsze przygotowanie do egzaminu. Zawiera się w nim 5 niezależnych od siebie części. Pierwsza ma zweryfikować umiejętność czytania ze zrozumieniem, drugi pisania, trzeci używania właściwych struktur językowych, czwarty słuchania, a piąty mówienie w obcym języku. Zdobyty certyfikat gwarantuje, że jego ?zdobywca? potrafi pisać i czytać ze zrozumieniem służbową korespondencję, wykonywać pracę biurową, opracować ofertę na towary i usługi a także prowadzić rozmowę na tematy zawodowe.
  http://www.linguateensspace.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski

  Angielski
  Pomysł stworzenia strony narodził się z miłości do języka angielskiego. Można znaleźć tu szczegółowe objaśnienie gramatyki poparte przykładami oraz ćwiczeniami. Dla starszych uczniów proponujemy zbiór słówek z różnych dziedzin: sport, odżywianie, teatr, nazwy i gatunki zwierząt, zawody, a także miesiące po angielsku oraz kolory po angielsku. Nauka angielskiego wcale nie musi być nudna i nieatrakcyjna! Nasz serwis skierowany jest również do osób dorosłych pragnących dokształcać się z języka angielskiego. Specjalnie dla nich przygotowaliśmy wskazówki jak ułożyć CV po angielsku z przykładami.
  http://po-angielsku.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Język angielski za darmo

  Język angielski za darmo
  Edustation.pl jest platformą, która oferuje użytkownikom kurs języka angielskiego, niemieckiego i francuskiego za darmo. E-learning jest nowoczesną formą nauki przez Internet, którą można traktować w tradycyjny sposób lub jako uzupełnienie dla kursów prowadzonych w szkołach. Nauka angielskiego przez Internet jest skuteczna dzięki zastosowaniu multimediów. Taka forma kształcenia jest atrakcyjna oraz łatwo przyswajalna. Zapraszamy na internetowy kurs angielskiego w naszym serwisie.
  http://www.edustation.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski dla firm Swarzędz

  Angielski dla firm Swarzędz
  Nauka języków obcych zawsze się opłaci. Znając hiszpański, bez problemu komunikujesz się w Europie i obu Amerykach oraz bez trudności znajdziesz pracę w dużej korporacji. W jaki sposób przyswajać język, aby wiedza na stałe ugruntowała się w pamięci? W OFFSchool ? szkole językowej w Swarzędzu naukę prowadzi native speaker wg autorskiego programu, dzięki któremu wymiany zdań w obcym języku przyjdą ci gładko. Spotkania indywidualne i w grupach 4-osobowych.
  http://www.offschool.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt