Języki obce
 • oswiecim angielski

  oswiecim angielski
  Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka Cię matura, możesz potrzebować korepetycje z angielskiego. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmiotem na maturze, większość osób będzie skazana na branie korepetycji z tego przedmiotu.
  http://oswiecimangielski.weebly.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski Kraków

  Angielski Kraków
  Jeżeli chciałbyś podnieść poziom swojego angielskiego - zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły językowej Accent. Poprzez tworzenie małych grup i staranny dobór współpracujących lektorów, Accent stara się zapewnić odpowiedni poziom nauczania. Szkoła ta zlokalizowana jest w Krakowie i może pochwalić się już czternastoletnim doświadczeniem.
  http://www.accent-krakow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski Poznań

  Angielski Poznań
  Alfa Direct to szkoła językowa. Mamy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje najwyższą jakość proponowanych kursów językowych. Wieloletnie doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Znacznym atutem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy szybciej, mamy wyśmienite wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.
  http://alfadirect.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs angielskiego dla dzieci poznań

  Kurs angielskiego dla dzieci poznań
  Alfa Junior uczelnia językowa dla najmłodszych oraz gimnazjalistów. Oferująca szkolenia języka angielskiego. W naszej siedzibie dzieci mają do wyboru poziomy trudności w zależności od wieku, co przyniesie ogromne i szybkie efekty. W trakcie naszych zajęć wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych uczniów traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło firmy mieści się ogrommny parking co ułatwia rodzicą dojazd do siedziby.
  http://www.alfajunior.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.
Lekarze. Spis szpitali, aptek, Lekarze .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt