Języki obce
 • oswiecim angielski

  oswiecim angielski
  Jeśli w niedalekiej przyszłości czeka Cię matura, możesz potrzebować korepetycje z angielskiego. Odkąd jest ona obowiązkowym przedmiotem na maturze, większość osób będzie skazana na branie korepetycji z tego przedmiotu.
  http://oswiecimangielski.weebly.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski Kraków

  Angielski Kraków
  Jeżeli chciałbyś podnieść poziom swojego angielskiego - zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoły językowej Accent. Poprzez tworzenie małych grup i staranny dobór współpracujących lektorów, Accent stara się zapewnić odpowiedni poziom nauczania. Szkoła ta zlokalizowana jest w Krakowie i może pochwalić się już czternastoletnim doświadczeniem.
  http://www.accent-krakow.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski Poznań

  Angielski Poznań
  Alfa Direct to szkoła językowa. Mamy między innymi kurs angielskiego oraz hiszpańskiego w Poznaniu. Gwaratuje najwyższą jakość proponowanych kursów językowych. Wieloletnie doświadcznie gwarantuje wykfalifikowana kadra lektorska. Znacznym atutem szkoły jest doskonałe zaplecze metodyczne i lokalowe. Dlaczego wybrać naszą szkołę? Uczymy do czterech razy szybciej, mamy wyśmienite wrunki dla każdego klienta, jednocześnie zapewniamy indywidualne podejście. Dla studentów mamy obniżki na cały rok.
  http://alfadirect.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs angielskiego dla dzieci poznań

  Kurs angielskiego dla dzieci poznań
  Alfa Junior uczelnia językowa dla najmłodszych oraz gimnazjalistów. Oferująca szkolenia języka angielskiego. W naszej siedzibie dzieci mają do wyboru poziomy trudności w zależności od wieku, co przyniesie ogromne i szybkie efekty. W trakcie naszych zajęć wykorzystujemy nowoczesne materiały dydaktyczne. Zainteresowania naszych uczniów traktujemy indywidualnie wykorzystując to do nauki języka angielskiego. Najmłodsi uczniowie nauke mają zapewnioną przez zabawę która zapewnia zapamiętywanie i większe skupienie.Dla naszej młodzieży mamy również ciekawy sposób nauczania poprzez zajęcia z native speakerem.Nasza siedziba mieści się na poznańskich Winogradach. Koło firmy mieści się ogrommny parking co ułatwia rodzicą dojazd do siedziby.
  http://www.alfajunior.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt