Języki obce
 • Tłumaczenia angielski Poznań

  Tłumaczenia angielski Poznań
  Zapraszamy klientów poszukujących tłumaczy języka angielskiego na terenie Poznania. Jesteśmy zespołem tłumaczy wykonujących tłumaczenia ustne oraz pisemne. Zapraszamy do korzystania z naszych usług. Jesteśmy profesjonalistami z bogatym doświadczeniem. Oferujemy niskie ceny oraz wysoką jakość.
  http://tlumaczenia-ustne.biz/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski dla najmłodszych

  Angielski dla najmłodszych
  Metoda językowa Agnieszki Horyzy została w naszym kraju uznana za wydajną. Dzięki niej angielski dla dzieci przyjemnie kojarzy się maluchom oraz chętnie uczestniczą one w takich zajęciach. Metoda Kraina Baśni opiera się na rezultatach badań psychologii rozwojowej i innych badaniach naukowych. Angielski dla najmłodszych tego rodzaju wymaga użycia różnych pomocy naukowych. Zerknij na stronę, żeby zorientować się jakich. Jeżeli jesteś rodzicem przedszkolaka, odsłuchaj prezentacje na witrynie. Niemiecki dla dzieci tego typu jest chwalony przez naukowców. Jeśli interesują Cię konferencje, w których uczestniczyła Agnieszka Horyza, na witrynie trafisz na stosowne pliki PDF.
  http://www.krainabasni.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Innowacyjna nauka słownictwa angielskiego

  Innowacyjna nauka słownictwa angielskiego
  Nauka słówek angielskich już nie stanie się problemem. Nowoczesny system nauki języka angielskiego to właśnie to czego oczekujesz. Blisko 2000 wyrazów angielskich połączonych z przykładowymi zdaniami sprawi, że poszerzysz bazę swojego słownictwa angielskiego. Zaletą systemu jest możliwość poznawania słownictwa w każdym miejscu i o każdej godzinie. Intuicyjny interfejs przeglądania słownictwa ułatwi twoją naukę nad wyrazami z języka angielskiego. Dodatkowo możesz obserwować postęp swojej pracy. Poznawanie słówek jest wiele razy wydajniejsza dzięki przykładą zastosowania.
  http://karteczki.angielskilife.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka angielskiego

  Nauka angielskiego
  English For You zajmuje się organizacją szkoleń z języka angielskiego. Organizujemy angielski dla przedsiębiorstw skupiając się na słownictwie branżowym. Nauka angielskiego w naszej szkole to gwarancja skuteczności. Kursy dostępne w ofercie usatysfakcjonują najbardziej wymagającego klienta. Oferujemy wszystkie zajęcia w praktycznym systemie dualnym. Zdajemy sobie sprawę, że skuteczna nauka języka obcego to inwestycja na całe życie. Organizujemy zajęcia sześć dni w tygodniu i o różnych porach.
  http://www.englishforyou.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt