Języki obce




 • Angielski dla firm

  Angielski dla firm
  Prezentuj±ce swoj± ofertę na poniższej witrynie, Centrum O¶wiatowe Akademos istnieje od 1990 roku. Do¶wiadczeni pracownicy organizuj± atrakcyjne szkolenia dla firm z takich języków jak angielski, francuski, hiszpański czy włoski. W obszar usług wchodz± także tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz stron internetowych. Wysoka jako¶ć proponowanych usług zapewnia zadowolenia najbardziej wymagaj±cych klientów. Więcej odno¶nie stosowanych przez Akademos metod można przeczytać na witrynie internetowej.
  http://www.akademos.edu.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Kurs języka angielskiego

  Kurs języka angielskiego
  Fastlearn.pl to video kurs dla osób pocz±tkuj±cych. Jest to bezpłatny kurs skutecznej i szybkiej nauki podstaw języka angielskiego. Jeżeli rozpoczynasz swoj± przygodę z tym językiem lub wła¶nie jedziesz na wczasy i nie zielonego pojęcia w jaki sposób się porozumiesz z innymi, zapisz się. Dzięki kursowi fastlearn.pl poznasz jedn± z najskuteczniejszych metod zapamiętywania na zawsze słówek. Dowiesz się dlaczego na samym pocz±tku wystarczy poznawać jedynie wybrane słowa.
  http://fastlearn.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Szkoła Językowa Warszawa

  Szkoła Językowa Warszawa
  English Best Way jest sieci± szkół edukacyjnych zlokalizowanych w Warszawie i okolicznych miastach. Nasza szkoła współpracuje z kilkudziesięcioma profesjonalnymi nauczycielami polskimi i native speakers, którzy przeprowadzili już ponad 360 tysięcy lekcji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
  http://www.englishbestway.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Perfekt SuwaĹ‚ki

  Perfekt Suwałki
  Szkoła językowa Suwałki Perfekt - oferuje: - kursy z języka angielskiego - j. niemieckiego, rosyjskiego jak i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Szkoła językowa Suwałki to nauka na wysokim poziomie. Perfekt Suwałki - Zapraszamy na zapisy.
  http://www.perfekt.suwalki.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • PoznaĹ„ - angielski

  Poznań - angielski
  Zwykle tłumaczenia ustne to spory wydatek, dlatego staram się zrównoważyć, jakość z odpowiednią ceną. Jestem osobą mającą za sobą intensywne szkolenia pozwalające mi praktycznie przygotować się do wyzwań i pułapek. Wykonuję również tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin. Jeśli Będą Państwo zainteresowani oferuję również usługi w parze z mym partnerem kabinowym. Zachęcam do zapoznania się z informacjami, które pomogą upewnić się, że pracować dla Państwa będzie wykwalifikowany tłumacz symultaniczny. Więcej informacji o mych tłumaczach i dostępnych językach znajdą Państwo na odpowiednich stronach mego serwisu.
  http://www.tlumaczangielskiego-skrzeczkowski.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam




Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt