Języki obce
 • Angielski dla firm

  Angielski dla firm
  Prezentuj±ce swoj± ofertę na poniższej witrynie, Centrum O¶wiatowe Akademos istnieje od 1990 roku. Do¶wiadczeni pracownicy organizuj± atrakcyjne szkolenia dla firm z takich języków jak angielski, francuski, hiszpański czy włoski. W obszar usług wchodz± także tłumaczenia pisemne, przysięgłe oraz stron internetowych. Wysoka jako¶ć proponowanych usług zapewnia zadowolenia najbardziej wymagaj±cych klientów. Więcej odno¶nie stosowanych przez Akademos metod można przeczytać na witrynie internetowej.
  http://www.akademos.edu.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Kurs języka angielskiego

  Kurs języka angielskiego
  Fastlearn.pl to video kurs dla osób pocz±tkuj±cych. Jest to bezpłatny kurs skutecznej i szybkiej nauki podstaw języka angielskiego. Jeżeli rozpoczynasz swoj± przygodę z tym językiem lub wła¶nie jedziesz na wczasy i nie zielonego pojęcia w jaki sposób się porozumiesz z innymi, zapisz się. Dzięki kursowi fastlearn.pl poznasz jedn± z najskuteczniejszych metod zapamiętywania na zawsze słówek. Dowiesz się dlaczego na samym pocz±tku wystarczy poznawać jedynie wybrane słowa.
  http://fastlearn.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Szkoła Językowa Warszawa

  Szkoła Językowa Warszawa
  English Best Way jest sieci± szkół edukacyjnych zlokalizowanych w Warszawie i okolicznych miastach. Nasza szkoła współpracuje z kilkudziesięcioma profesjonalnymi nauczycielami polskimi i native speakers, którzy przeprowadzili już ponad 360 tysięcy lekcji. Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej.
  http://www.englishbestway.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Perfekt SuwaĹ‚ki

  Perfekt Suwałki
  Szkoła językowa Suwałki Perfekt - oferuje: - kursy z języka angielskiego - j. niemieckiego, rosyjskiego jak i hiszpańskiego na wszystkich poziomach zaawansowania i dla wszystkich grup wiekowych. Szkoła językowa Suwałki to nauka na wysokim poziomie. Perfekt Suwałki - Zapraszamy na zapisy.
  http://www.perfekt.suwalki.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • PoznaĹ„ - angielski

  Poznań - angielski
  Zwykle tłumaczenia ustne to spory wydatek, dlatego staram się zrównoważyć, jakość z odpowiednią ceną. Jestem osobą mającą za sobą intensywne szkolenia pozwalające mi praktycznie przygotować się do wyzwań i pułapek. Wykonuję również tłumaczenia pisemne z różnych dziedzin. Jeśli Będą Państwo zainteresowani oferuję również usługi w parze z mym partnerem kabinowym. Zachęcam do zapoznania się z informacjami, które pomogą upewnić się, że pracować dla Państwa będzie wykwalifikowany tłumacz symultaniczny. Więcej informacji o mych tłumaczach i dostępnych językach znajdą Państwo na odpowiednich stronach mego serwisu.
  http://www.tlumaczangielskiego-skrzeczkowski.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt