Języki obce

<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 dalej> • Agencja tĹ‚umaczeĹ„

  Agencja tłumaczeń
  Tłumaczeniem konferencyjnym zajmujemy się od dawna. Wycena usługi jest darmowa. Detale dotyczące naszych tłumaczeń i dostępnych języków znajdą Państwo na odpowiednich stronach naszej strony www. Referencje oraz profile naszych pracowników również można odnaleźć na naszym serwisie. Daj się zaskoczyć jakością naszego biura. Tłumaczenie konferencyjne to typ tłumaczenia ustnego wykorzystywanego na konferencjach lub spotkaniach biznesowych. Zwykle pracownicy zmieniają się co 20, 30 minut, aby odpocząć i zapewnić jakość i poprawność tłumaczenia.
  http://www.interlingus-tlumaczenia.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Lektor u Ciebie

  Lektor u Ciebie
  Lektor u Ciebie to szkoła językowa z Oświęcimia, która cechuje się mobilnością oraz wyjątkowym podejście do nauczania języka angielskiego. Dla każdego z naszych uczniów przygotowujemy osobny plan nauczania.
  http://www.lektoruciebie.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Polski dla obcokrajowcĂłw Easypolish

  Polski dla obcokrajowcĂłw Easypolish
  Szukają Państwo doświadczonych szkoleń języka polskiego online? Szkolenia indywidualne oraz grupowe, lekcje z lektorami, bez liku ćwiczeń i lekcji zarówno dla dorosłych oraz maluchów. Oto szkoła języka polskiego Easy Polish dla cudzoziemców. Zapewniamy materiały edukacyjne i możliwość szkolenia przez skype. Na stronie opisujemy całkowitą ofertę - gorąco zapraszamy do skorzystania z oferty oraz do rozpoczęcia współpracy.
  http://easypolish.com.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam<wróć 0 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt