Języki obce
 • Słownik online

  Słownik online
  Helpi jest słownikiem internetowym pozwalającym na tłumaczenie słów z języków: angielski, niemiecki i holenderski oraz z polskiego na wymienione wcześniej języki. Słownik posiada stałych użytkowników i staje się on coraz bardziej popularny wśród słowników online.
  http://helpi.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Słówka, nauka słówek - angielski, niemiecki...

  Słówka, nauka słówek - angielski, niemiecki...
  Serwis słówek.pl to pomoc w nauce słówek w języku angielskim, niemieckim i każdym innym. Nasza baza zawiera ponad 2 tys. słówek w języku angielskim. Mamy także obszerną bazę słówek w języku niemieckim. Słówka według poziomów zaawansowania. Polecamy także naukę czasowników nieregularnych. Po zarejestrowaniu na stronie możliwość dodawania własnych słówek do nauki.
  http://www.slowek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumacz Rybnik

  Tłumacz Rybnik
  Chcesz podnieść kwalifikacje z języka obcego twoich pracowników? Chcesz, żeby mogli swobodnie posługiwać się biznesowym językiem angielskim? Sprawdź naszą ofertę skierowaną do Firm! Oferujemy zajęcia zarówno w grupach jak i indywidualne spotkania z lektorem. Zapraszamy na naszą stronę internetową!
  http://www.angielski.rybnik.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

  Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego
  Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Wykonuję zlecenia z całego kraju jak i z zagranicy. Proponuję rozsądne stawki i krótkie terminy realizacji zleceń. Dane kontaktowe e-mail: agnes@biznespoczta.pl telefon: (58) 674 92 78 mobile: 513 148 640 skype: agnes-kontakt
  http://szwedzki.biz
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt