Języki obce
 • Słownik online

  Słownik online
  Helpi jest słownikiem internetowym pozwalającym na tłumaczenie słów z języków: angielski, niemiecki i holenderski oraz z polskiego na wymienione wcześniej języki. Słownik posiada stałych użytkowników i staje się on coraz bardziej popularny wśród słowników online.
  http://helpi.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Słówka, nauka słówek - angielski, niemiecki...

  Słówka, nauka słówek - angielski, niemiecki...
  Serwis słówek.pl to pomoc w nauce słówek w języku angielskim, niemieckim i każdym innym. Nasza baza zawiera ponad 2 tys. słówek w języku angielskim. Mamy także obszerną bazę słówek w języku niemieckim. Słówka według poziomów zaawansowania. Polecamy także naukę czasowników nieregularnych. Po zarejestrowaniu na stronie możliwość dodawania własnych słówek do nauki.
  http://www.slowek.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumacz Rybnik

  Tłumacz Rybnik
  Chcesz podnieść kwalifikacje z języka obcego twoich pracowników? Chcesz, żeby mogli swobodnie posługiwać się biznesowym językiem angielskim? Sprawdź naszą ofertę skierowaną do Firm! Oferujemy zajęcia zarówno w grupach jak i indywidualne spotkania z lektorem. Zapraszamy na naszą stronę internetową!
  http://www.angielski.rybnik.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego

  Tłumacz przysięgły języka szwedzkiego
  Tłumaczenia przysięgłe i zwykłe. Prowadzę własną działalność gospodarczą. Wykonuję zlecenia z całego kraju jak i z zagranicy. Proponuję rozsądne stawki i krótkie terminy realizacji zleceń. Dane kontaktowe e-mail: agnes@biznespoczta.pl telefon: (58) 674 92 78 mobile: 513 148 640 skype: agnes-kontakt
  http://szwedzki.biz
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
Bruce Lee biografia. Człowiek legenda, mistrz, nauczyciel, filozof: Bruce Lee biografia .
Haft. Hafciarstwo, hafty na odzieży, Haft - Eurohaft.pl

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt