Języki obce
 • tłumacz niemiecki Wrocław

  tłumacz niemiecki Wrocław
  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1133/05. Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. 11-letnie doświadczenie,, tłumaczenia wykonane na rzecz rozmaitych firm, osób prywatnych i instytucji.
  http://www.tlumacz-wroclaw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski

  Angielski
  Zapraszamy na forum języka angielskiego AngForum.com - rozmawiaj, dyskutuj, zadawaj pytania związane z językiem angielskim bez konieczności rejestracji w portalu. Znajdziesz tu informacje o egzaminach tj. matura, egzamin gimnazjalny, CAE, CPE, FCE i inne. Pomożemy Ci także przy odrobieniu pracy domowej, wymowie i tłumaczeniu słów lub zwrotów, problemach z gramatyką.
  http://www.AngForum.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Angielski wypracowania

  Angielski wypracowania
  W dzisiejszym świecie, język angielski jest podstawowym środkiem komunikacji. Szukając pracy czy chociażby pogłębiając wiedzę w liceum, nie raz będziesz "zmuszony" do wykorzystania tego języka. Edukację języka angielskiego najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, jednak nie tylko pod kątem gramatyki, ale także poprzez czytanie tekstów w języku obcym. Serwis wypracowania.pl udostępnia wypracowania. które pomogą Wam w nauce języka angielskiego. Na naszej stronie znajdziesz przykłady <b>opisów, esejów, listów, notatek, recenzji</b> i wielu, wielu innych rodzajów tekstów pisanych. Każdy nasz artykuł jest starannie opracowana pod względem stylistycznym jak i merytorycznym do tematu.
  http://wypracowania.pl/przedmiot/jezyk-angielski
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cukier Czasopisma Deweloper Architektura wnętrz Archiwizacja Armatura instalacyjna Projektant wnętrz Rysunki Sklep muzyczny
miód w proszku, instant. Zapraszamy na stronę firmy Vitamix. Przetwarzanie surowców zielarskich, miód w proszku, instant , surowce zielarskie.
prace doktorskie. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie prace doktorskie . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt