Języki obce
 • tłumacz niemiecki Wrocław

  tłumacz niemiecki Wrocław
  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1133/05. Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS. 11-letnie doświadczenie,, tłumaczenia wykonane na rzecz rozmaitych firm, osób prywatnych i instytucji.
  http://www.tlumacz-wroclaw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Angielski

  Angielski
  Zapraszamy na forum języka angielskiego AngForum.com - rozmawiaj, dyskutuj, zadawaj pytania związane z językiem angielskim bez konieczności rejestracji w portalu. Znajdziesz tu informacje o egzaminach tj. matura, egzamin gimnazjalny, CAE, CPE, FCE i inne. Pomożemy Ci także przy odrobieniu pracy domowej, wymowie i tłumaczeniu słów lub zwrotów, problemach z gramatyką.
  http://www.AngForum.com
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Angielski wypracowania

  Angielski wypracowania
  W dzisiejszym świecie, język angielski jest podstawowym środkiem komunikacji. Szukając pracy czy chociażby pogłębiając wiedzę w liceum, nie raz będziesz "zmuszony" do wykorzystania tego języka. Edukację języka angielskiego najlepiej jest zacząć jak najwcześniej, jednak nie tylko pod kątem gramatyki, ale także poprzez czytanie tekstów w języku obcym. Serwis wypracowania.pl udostępnia wypracowania. które pomogą Wam w nauce języka angielskiego. Na naszej stronie znajdziesz przykłady <b>opisów, esejów, listów, notatek, recenzji</b> i wielu, wielu innych rodzajów tekstów pisanych. Każdy nasz artykuł jest starannie opracowana pod względem stylistycznym jak i merytorycznym do tematu.
  http://wypracowania.pl/przedmiot/jezyk-angielski
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Podkłady muzyczne Poezja Projektant wnętrz Gry Gry Losowe Online Gry jawa List Motywacyjny Matematyka Medycyna Dowcipy Ekstremalne Fitness
Haft. Profesjonalny Haft komputerowy w Łodzi. Wiele wzorów, niskie ceny haftów.
Wyszukiwarka aptek. Apteki, szpitale, gabinety oraz Wyszukiwarka aptek .

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt