Języki obce
 • Centrum Edukacji Legnica

  Centrum Edukacji Legnica
  Centrum Edukacyjne Pegaz to nowoczesne oraz szybko rozwijające się centrum edukacji. Kładziemy nacisk na indywidualny sposób nauki swoich absolwentów. Nasi korepetytorzy zdają sobie sprawę z tego, że każdy może w różny sposób przyswajać wiedzę i dlatego potrafimy dostosować indywidualny tok nauki dla każdego.Mamy świadomość, że gwarancją naszego sukcesu jest satysfakcja naszych uczniów. Nasi nauczyciele to osoby z powołania i z charyzmą, uczą przystępnie i skutecznie.
  http://pegaz.legnica.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nowy sącz niemiecki

  Nowy sącz niemiecki
  Oferuję korepetycje z języka niemieckiego w Nowym Sączu. Zakres nauki dla szkoły gimnazjalnej, liceum, szkoły wyższej, a także oferuję korepetycje dla dorosłych. Posiadam 26-letni staż w nauce i tytuł magistra filologii germańskiej. Po szczegółowe informacje zapraszam na moją stronę internetową, do której link znajduje się poniżej.
  http://www.niemiecki-nowy-sacz.korepetycje-24.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła językowa - angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski

  Szkoła językowa - angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski
  ENJOY szkoła języków obcych zaprasza do nauki języków. Enjoy to nowoczesna szkoła językowa oferująca kursy angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego oraz francuskiego. Nasi uczniowie na początku kursu otrzymują podręcznik - GRATIS. Zajęcią są ukierunkowane na rozwijanie umiejętności praktycznych takich jak mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Zapisy na kurs prowadzone są przez Cały Rok poprzez stronę internetową www.enjoy.edu.pl/?page_id=13 ENJOY szkoła języków obcych prowadzi także profesjonalne kursy i szkolenia językowe w firmach. Angielski, niemiecki, hiszpański, włoski lub francuski może się okazać przydatny pracownikow.
  http://www.enjoy.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • E-sklep Tlumacze-Elektroniczne.pl - Słowniki Skanujące

  E-sklep Tlumacze-Elektroniczne.pl - Słowniki Skanujące
  Firma WordDrive jest wyłącznym importerem artykułów WizCom Technologies w Polsce. Ma w sprzedaży przyrządy Quicktionary oraz SuperPen - translatory, słowniki elektroniczne, tłumacze skanujące jęz.angielskiego, dzięki którym możesz ekspresowo tłumaczyć, czytać w oryginale i uczyć się poprawnej wymowy. Zapraszamy do współpracy sklepy komputerowe oraz księgarnie.
  http://www.tlumacze-elektroniczne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt