Języki obce
 • Centrum Edukacji Legnica

  Centrum Edukacji Legnica
  Centrum Edukacyjne Pegaz to nowoczesne oraz szybko rozwijające się centrum edukacji. Kładziemy nacisk na indywidualny sposób nauki swoich absolwentów. Nasi korepetytorzy zdają sobie sprawę z tego, że każdy może w różny sposób przyswajać wiedzę i dlatego potrafimy dostosować indywidualny tok nauki dla każdego.Mamy świadomość, że gwarancją naszego sukcesu jest satysfakcja naszych uczniów. Nasi nauczyciele to osoby z powołania i z charyzmą, uczą przystępnie i skutecznie.
  http://pegaz.legnica.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nowy sącz niemiecki

  Nowy sącz niemiecki
  Oferuję korepetycje z języka niemieckiego w Nowym Sączu. Zakres nauki dla szkoły gimnazjalnej, liceum, szkoły wyższej, a także oferuję korepetycje dla dorosłych. Posiadam 26-letni staż w nauce i tytuł magistra filologii germańskiej. Po szczegółowe informacje zapraszam na moją stronę internetową, do której link znajduje się poniżej.
  http://www.niemiecki-nowy-sacz.korepetycje-24.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła językowa - angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski

  Szkoła językowa - angielski, niemiecki, hiszpański, włoski, francuski
  ENJOY szkoła języków obcych zaprasza do nauki języków. Enjoy to nowoczesna szkoła językowa oferująca kursy angielskiego, hiszpańskiego, niemieckiego, włoskiego oraz francuskiego. Nasi uczniowie na początku kursu otrzymują podręcznik - GRATIS. Zajęcią są ukierunkowane na rozwijanie umiejętności praktycznych takich jak mówienie oraz rozumienie ze słuchu. Zapisy na kurs prowadzone są przez Cały Rok poprzez stronę internetową www.enjoy.edu.pl/?page_id=13 ENJOY szkoła języków obcych prowadzi także profesjonalne kursy i szkolenia językowe w firmach. Angielski, niemiecki, hiszpański, włoski lub francuski może się okazać przydatny pracownikow.
  http://www.enjoy.edu.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • E-sklep Tlumacze-Elektroniczne.pl - Słowniki Skanujące

  E-sklep Tlumacze-Elektroniczne.pl - Słowniki Skanujące
  Firma WordDrive jest wyłącznym importerem artykułów WizCom Technologies w Polsce. Ma w sprzedaży przyrządy Quicktionary oraz SuperPen - translatory, słowniki elektroniczne, tłumacze skanujące jęz.angielskiego, dzięki którym możesz ekspresowo tłumaczyć, czytać w oryginale i uczyć się poprawnej wymowy. Zapraszamy do współpracy sklepy komputerowe oraz księgarnie.
  http://www.tlumacze-elektroniczne.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
pisanie prac mgr. Lubisz dywagować nad tematami egzystencjalnymi czy sensem istnienia, ale Twoją słabą stroną jest pisanie. Głowa do góry, z nami pisanie prac mgr to błahostka.
pompy ciepła Łódź. Wymień stary piec gazowy lub węglowy na pompy ciepła Łódź . Nie pożałujesz, a inwestycja zwróci się szybciej niż myślisz.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt