Języki obce
 • Jak opanować dowolny język obcy

  Jak opanować dowolny język obcy
  Myślisz, że zdolności do nauczenia się wielu języków obcych są dane tylko wybranym? Że mają oni "specjalny" dar? Otóż nie - nie mają daru, Ta wiedza jest również dla Ciebie ! Doświadczony nauczyciel języków obcych na podstawie własnych obserwacji zdradza sekret: jak nauczyć się każdego języka!
  http://jezykobcy.swiat-fm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • polnisch lernen in polen

  polnisch lernen in polen
  Polnischkurs in Kolberg. Sprachreise nach Pommern. Wir machen Polnischkurse in Polen. Polnisch lernen in Polen und Sprachreisen nach Polen sind die beste moeglichkeit fuer Sprachurlaub in Polen um Polnisch zu lernen. Unsere polnische Partnerschule befindet sich gleich am Rande eines kleinen Parks. Der Unterricht orientiert sich vornehmlich an der mündlichen Kommunikationsfähigkeit. Die Lehrkräfte haben alle Germanistik studiert und verfügen über eine zusätzliche Lehrbefähigung für das Unterrichten von Polnisch für Erwachsene.
  http://www.szkolaeuropa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkoła Języka Japońskiego Yokatta

  Szkoła Języka Japońskiego Yokatta
  Szkoła języka japońskiego Yokatta w Krakowie oferuje profesjonalne kursy - jak sama nazwa wskazuje - języka japońskiego. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę nauczycielską, która indywidualnie skupia się na każdym uczniu powodując, że efekty widać bardzo szybko. Zajęcia odbywają się w małych, ośmio osobowych grupach, a podczas nauki języka poznajemy również tradycję i kulturę tego wspaniałego kraju.
  http://szkola.yokatta.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tanie korepetycje Nowy Sącz

  Tanie korepetycje Nowy Sącz
  Tanie i skuteczne korepetycje dla mieszkańców Nowego Sącza i okolic. Język angielski i język niemiecki - różne poziomy zaawansowania, różne grupy wiekowe. Tanie i skuteczne zajęcia dla osób w różnym wieku i na różnym poziomie zaawansowania. Korepetycje tradycyjne i korepetycje przez Skype. Ciekawe i sprawdzone materiały oraz szereg ćwiczeń utrwalających. Przygotowanie do sprawdzianów, egzaminów, matury. Pomoc w pisaniu wypracowań oraz referatów. Darmowe materiały próbne. Tanie tłumaczenia z niemieckiego / angielskiego na polski i na odwrót. Skuteczność potwierdzona referencjami. KORKI NS - Korepetycje się opłacają!
  http://korkins.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt