Języki obce

 • Angielski przez Skype i Internet

  Angielski przez Skype i Internet
  Oficjalny serwis internetowy firmy mającej w ofercie nauczanie języka angielskiego przez Skype. Metoda nauki angielskiego przez Internet pozwala organizować nauczanie zbliżone do standardowych form znanych ze szkoły. Angielski-Skype.com pozwala więc na odbywanie konwersacji po angielsku przez Internet, przygotowania do egzaminów, nauki poprawnego pisania i czytania czy normalnych korepetycji z angielskiego. Każdy klient za pośrednictwem strony może odszukać swojego idealnego nauczyciela i zacząć naukę niemalże od zaraz.
  http://www.angielski-skype.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ

  Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ
  Centrum Języka Rosyjskiego i Biznesu BAJKAŁ to szkoła innowacyjna, przełamująca bariery językowe. Oferujemy kursy grupowe, indywidualne, certyfikacyjne, kursy dla firm. Uczymy metodą komunikacyjną. Proponujemy kursy języka rosyjskiego i ukraińskiego na wszystkich poziomach zaawansowania. Zgromadzone przez nas doświadczenie pozwala nam dzisiaj dzielić się wiedzą w sposób prosty w odbiorze, dostosowany do preferencji językowych i zapotrzebowań uczących się, zarówno dzieci i młodzieży, jak i dorosłych. W ramach naszego nowego programu "PODBIJ Z NAMI WSCHÓD" stworzyliśmy bogatą ofertę usług skierowanych do firm planujących nawiązać biznesowe kontakty ze Wschodem.
  http://www.bajkal.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Polish in Poland

  Polish in Poland
  Polish in Poland to szkoła języka polskiego dla obcokrajowców. Naszą ofertę kierujemy do studiujących / pracujących / emigrantów, którzy chcą się nauczyć języka polskiego od podstaw albo podwyższyć swój poziom znajomości języka. Oferujemy również 2-tygodniowe kurs grupowy języka polskiego zakwaterowaniem i ciekawym programem turystycznym. Polish in Poland is Polish language school. Our program is dedicated to people studying , working or visiting Poland who want to learn Polish from the beginning or improve their level of language. We also offer 2-week Polish course in group with accommodation and plentiful excursion program.
  http://www.polishinpoland.org/
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt