Języki obce
 • Tłumacz przysięgły niemieckiego

  Tłumacz przysięgły niemieckiego
  Oferuję tłumaczenia zwykłe i przysięgłe tekstów z j. niemieckiego i na j. niemiecki, pomoc w załatwianiu wszelkiego rodzaju spraw urzędowych w krajach niemieckojęzycznych telefonicznie (Niemcy, Austria, Szwajcaria, Holandia), naukę języka niemieckiego dzieci, młodzieży i dorosłych. Zapraszam
  http://www.e-niemiecki.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Q15 - Translator Online

  Q15 - Translator Online
  Q15.pl to najlepszy internetowy słownik językowy. 51 wbudowanych języków umożliwia pełną swobodę w korzystaniu z obcojęzycznych stron internetowych. Od dziś tłumaczenie stron www, odrabianie zadań domowych oraz pisanie wszelkich aplikacji w obcym języku staje się proste i przyjazne! W translatorze Q15 po wybraniu język, klikasz tylko przetłumacz i masz gotowy słowo,tekst przetłumaczony. Dołącz do grona osób nie mających problemów z językami obcymi.
  http://s5620.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Francuski Poznań

  Francuski Poznań
  Lingwin Poznań - kompetentna firma oferująca swoje usługi obejmujące tłumaczenia pisemne i ustne z języka francuskiego na polski oraz z języka polskiego na francuski, nauczanie języka francuskiego na wszystkich stopniach zaawansowania, kurs języka polskiego.
  http://www.lingwin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Tłumaczenia angielski Poznań

  Tłumaczenia angielski Poznań
  Profesjonalne tłumaczenia z angielskiego i niemieckiego, nastawione na satysfakcję klientów. Przekłady wyróżniają się wiernością oryginałowi, zgodnością merytoryczną i płynnym brzmieniem. Propozycja przewiduje tłumaczenia różnych typów tekstów specjalistycznych i prywatnych, odnoszących się do różnych dziedzin życia. Zaś usługa kursów poparta jest wykształceniem nauczyciela. Dobrane materiały są interesujące dla ucznia i dają wymierne efekty.
  http://www.natalia.peek.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Hiszpański

  Hiszpański
  Strona do darmowej nauki języka hiszpańskiego przez internet. Na stronie można znaleść krótkie lekcje na konkretne tematy. Nauka języka hiszpańskiego jest to bezpłatny kurs online od zera języka hiszpańskiego. Na stronie systematycznie pojawiają się nastęone krótkie lekcje tematyczne. Mała ilość materiału nauczana podczas jednej lekcji umożliwia naukę nawet dla osób którym problem sprawia przyswajanie nowych języków obcych. Dodatkowo warto zaznaczyć, że język hiszpański jest jednym z najpopularniejszych języków świata. Plasuje się na trzeciej pozycji zaraz za najpopularniejszym językiem który już pewnie znasz czyli angielskim, oraz chińskim.
  http://hiszpanski.ddbb.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt