Medycyna

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Androgynizm, androgynia

  Androgynizm, androgynia
  Androgynizm. Androgynia. Dwupłciowość. Z łaciny: androgynus: hermafrodyta. Z greckiego: androgunos: andro - mężczyzna, gynou-kobieta. Połączenie cech męskich i kobiecych, obupłciowość. Upodobnienie zewnętrznych cech płciowych mężczyzny do cech kobiecych. Atrybut bóstw w wielu religiach i mitologiach.
  http://androgynizm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Oxycell ? japoński grzybek ? Reishi

  Oxycell ? japoński grzybek ? Reishi
  Reishi, shitake i maitake mają unikalne właściwości odmładzające, zawierają one naturalne polisacharydy, kumaryny, witaminy, minerały i aminokwasy, które stymulują system immunologiczny, obniżają cholesterol,regulują poziom cukru we krwi, chronią przed wirusami i nowotworami. Reishi znajduje się na PIERWSZYM MIEJSCU na liście 120 najskuteczniejszych roślin o działaniu leczniczym. W Japonii grzyb ten został oficjalnie uznany za środek wspomagający leczenie nowotworów.
  http://www.oxycell.brat.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • USG-3D w ciąży

  USG-3D w ciąży
  Strona o ciąży i ginekologicznym badaniu USG 3D w ciąży. Zapiski ciężarnej z przebiegu ciąży i relacja z kilku badań USG trójwymiarowe we Wrocławiu. USG 3D to nowoczesna technika zaliczana do nieinwazyjnych badań prenatalnych - wykorzystująca ultrasonografię trójwymiarową do diagnozowania płodu. Badanie to pozwala wykluczyć m. in. wiele wad rozwojowych i chorób genetycznych czy też komplikacji i jest bardzo pomocne w współczesnej ginekologi i położnictwie.
  http://usg3d-ciaza.blick.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Logopeda Łódź

  Logopeda Łódź
  Zajęcia logopedyczne - szczególnie dla dzieci w wieku wczesno-szkolnym - stanowią stosunkowo łagodną drogę do czystej wymowy w wieku dorosłym. Ten okres jest najlepszym z możliwych na takową interwencję. W tym okresie bowiem u maluchów kształtuje się poprawna wymowa, związana jedncześnie z równoległym rozwojem narządów mowy. W późniejszym czasie narządy mowy takie jak język, podniebienie miękkie oraz cały aparat oddechowy są już wykształcone i sprawiają wiele problemów z ich ponownym uelastycznieniem i lepszym ukształtowaniem. Zajęcia logopedyczne umożliwiają naukę w szkole oraz komunikację z innymi rówieśnikami. Zapraszamy - Przychodnia logopedyczna.
  http://www.gabinet.wojczyk.org/
  Zgłoś nie działający link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Giełda Handel Http://www.warsawescort.pl/es2_061.htm Auto-części Auto-szkoła Autokary Architektura wnętrz Bajki, Baśnie Choreograf Kserokopiarki Maskowanie adresów Naprawa komputerów
https://herbcio.pl/ziola-przeciwgrzybiczne-6-propozycji/. Zioła przeciwgrzybiczne ? 6 propozycji
Gotowa praca magisterska. Szukasz pomocy? Gotowa praca magisterska (225) czeka na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

UrbiCMS 2007 - Kontakt