Medycyna
 • Żółtaczka typu b

  Żółtaczka typu b
  Zazwyczaj diagnozuje się następujące rodzaje żółtaczek: miąższową, hemolityczną i mechaniczną. Strona przypomina, iż niewykrycie w porę wzw c może spowodować dużo poważnych powikłań lub śmierci. Na portalu internetowym przedstawione są wszelakie sposoby zarażenia się żółtaczką typu c. Żółtaczka typu b przeważnie nazywana jest "żółtaczką wszczepienną" i jest powodowana przez wirus HBV. Na wirusowe zapalenie wątroby choruje coraz większa ilość osób.
  http://zoltaczka-typu-b.info.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Test Długości Życia

  Test Długości Życia
  Serwis oferuje test, dzięki któremu sprawdzisz jak długo będziesz żył. Wystarczy go wypełnić, a obliczona zostanie długość Twojego życia. Dodatkowo otrzymasz ebooka o sekretach długowieczności oraz porady co robić, aby długo żyć.
  http://www.test-dlugosci-zycia.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Srebro koloidalne

  Srebro koloidalne
  Srebrokoloidalne.info to strona poświecona srebru koloidalnemu. Srebro koloidalne to starożytny środek leczniczy służacy do kuracji wielu chorób. Dzięki swoim naturalnym właściwościom kuruje wiele chorób takich jak opryszczka. Dodatkowo działa jako naturalny środek bakteriobójczy. Zapoznaj się z tą stroną a być może znajdziesz rozwiązanie na Twoją chorobę.
  http://srebrokoloidalne.info/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • AIDS - objawy

  AIDS - objawy
  Szybki tryb życia wymaga od nas zmiany nawyków i zachowań. Zdrowy styl życia jest to wszystko co zdrowe, czyli ruch, poprawnie przystosowana dieta i dobre podejście do świata. Twoje zdrowie zależy od stylu życia, jaki prowadzisz. Zdrowy tryb życia można uzyskać również przez witaminy i suplementy. Medycyna jest to nauka, jaka obejmuje wiedzę o zdrowiu, chorobach, metodach leczenia oraz zapobiegania. Z zamieszczonych na stronie wiadomości można dowiedzieć się o tym, że HIV-1 i HIV-2 to główne czynniki o charakterze patogennym zarażenia zespołem nabytego upośledzenia układu immunologicznego.
  http://aids-objawy.aids.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt