Medycyna

<wróć 0 1 2 3 dalej> • Studia magisterskie

  Studia magisterskie
  Portal należy do Instytutu Ekonomii i Zarz±dzania przy UJ. Oferta edukacyjna obejmuje m.in. studia magisterskie na wielu kierunkach. Tytuł magistra można uzyskać np. na kierunku psychologia w zarz±dzaniu. Instytut umożliwia pozyskanie wykształcenia np. w kierunku zarz±dzania personelem. W Instytucie pracuje profesjonalna kadra dydaktyczna z dużym do¶wiadczeniem. Dużym zainteresowaniem w¶ród kandydatów cieszy się ekonomia stosowana. Studiowanie na jednym z omówionych kierunków to pewno¶ć wysokiego poziomu kształcenia.
  http://www.econ.uj.edu.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Analiza statystyczna w medycynie

  Analiza statystyczna w medycynie
  Medycyna potrzebuje do rozwoju metod statystycznych, które pozwolą na wyciąganie odpowiednich wniosków z badań naukowych. Są to między innymi testy statystyczne do porównań międzygrupowych, analiza wariancji czy analizy ilorazu szans oraz wiele innych. Na stronie są informacje o tych zagadnieniach statystycznych.
  http://analiza-statystyczna.pl/
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • www.twojewitaminy.pl

  www.twojewitaminy.pl
  By portal zdrowotny był inny niż wszystkie, niezbędna jest chociaż pewna jego specjalizacja. W przeciwnym razie, prędzej czy później i tak przekształci się w nieodróżnialny od innych portal kobiecy. Blog http://twojewitaminy.pl ma dwie specjalizacje - kosmetyki Vichy oraz witaminy. Co to są witaminy, nie ma sensu przypominać, natomiast warto bez ustanku uświadamiać jak istotne są. A dlaczego właśnie produkty firmy Vichy? Ponieważ prezentowaną przez nie wysoką jakością, każdy z nich ma interesującą właściwość - nawilżenie. Jest to istotne, chociażby podczas wychodzenia z niektórych awitaminoz.
  http://www.twojewitaminy.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam

 • Kardiochirurg PoznaĹ„

  Kardiochirurg Poznań
  Profesjonalny kardiochirurg Dr Tomasz Urbanowicz zaprasza na wizytę w prywatnym gabinecie w Poznaniu. Długoletnia praktyka w najlepszych placówkach zdrowia, również za granicą, pozwoliło na doskonalenie umiejętności w zakresie leczenia chorób serca. Otrzymał wiele certyfikatów potwierdzających zawodowe doświadczenie. Swoje umiejętności rozwija na stanowisku kierownika Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii Szpitala Klinicznego Przemienienia Pańskiego UM w Poznaniu. Zapewnia fachową obsługę i niezawodny sprzęt do badań diagnostycznych, w skutek czego następuje szybkie rozpoznanie choroby i rozpoczęcie skutecznego leczenia.Siedziba gabinetu mieści się: ul. Chwaliszewo 72a/ 1-2 w Poznaniu. Gorąco zapraszamy do kontaktu.
  http://kardiochirurgpoznan.pl
  Zgło¶ nie działaj±cy link/spam


<wróć 0 1 2 3 dalej>


UrbiCMS 2007 - Kontakt