Kursy i szkolenia

 • Szkolenia bhp
  Aktyw-bhp Warszawa - nadzór, szkolenia bhp, szkolenie ppoż. Kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Działmy od 1999r w Warszawie. Organizacja szkoleń - doradztwo i szkolenia dla firm pracowników, Bezpieczeństwo i higiena pracy, pierwsza pomoc, ocena i analiza ryzyka zawodowego.
  http://www.aktyw-bhp.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Geografia
  Geografia to przedmiot którego nauka sprawia wielu osobom trudności. Dzięki naszej stronie kłopoty z nauką staną się tylko wspomnieniem. Zapraszamy na kurs dzięki któremu przygotujesz się do matury i innych egzaminów z geografii. Geografia od a do z tylko u nas.
  http://www.geografia.vel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoły jazdy, nauka jazdy Kielce
  Nasz portal pomoże Ci wybrać odpowiednią szkołe jazdy. Nie musiszy wybierać losowej szkoły. Dowiedz się, która z nich cieszy się popularnością, a której należy unikać. W naszym katalogu znajdziesz najlepsze szkoły jazdy w Kielcach. Szkoły jazdy w Kielcach
  http://www.szkolyjazdykielce.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła ochroniarzy
  Nauka w Policealnej Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony DELTA-PLUS to szkolenia pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej współpracującej ze szkołą od kilku lat. Zajęcia praktyczne prowadzą komandosi jednostek specjalnych; Zapewniamy wysoki poziom i atrakcyjne formy nauczania a także efektywny system podnoszenia sprawności fizycznej. Gwarantujemy wszystkim słuchaczom szkoły możliwość zatrudnienia w agencjach ochrony współpracujących z naszą placówką od chwili zapisania się do szkoły.
  http://www.deltaplus.poznan.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs fotografii
  KSA - Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoły aktorskie - Szkoła Aktorska i Telewizyjna \"SPOT\", Szkoła Wnętrz i Kreatywnej Fotografii, kształcenie artystyczne, kurs fotografii. Zapraszzamy - studia aktorskie, kursy fotografii, warsztaty aktorskie i szkoły teatralne.
  http://www.ksa.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt