Kursy i szkolenia

 • Szkolenia bhp
  Aktyw-bhp Warszawa - nadzór, szkolenia bhp, szkolenie ppoż. Kompleksowa obsługa z zakresu bhp i p.ppż. Działmy od 1999r w Warszawie. Organizacja szkoleń - doradztwo i szkolenia dla firm pracowników, Bezpieczeństwo i higiena pracy, pierwsza pomoc, ocena i analiza ryzyka zawodowego.
  http://www.aktyw-bhp.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Geografia
  Geografia to przedmiot którego nauka sprawia wielu osobom trudności. Dzięki naszej stronie kłopoty z nauką staną się tylko wspomnieniem. Zapraszamy na kurs dzięki któremu przygotujesz się do matury i innych egzaminów z geografii. Geografia od a do z tylko u nas.
  http://www.geografia.vel.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoły jazdy, nauka jazdy Kielce
  Nasz portal pomoże Ci wybrać odpowiednią szkołe jazdy. Nie musiszy wybierać losowej szkoły. Dowiedz się, która z nich cieszy się popularnością, a której należy unikać. W naszym katalogu znajdziesz najlepsze szkoły jazdy w Kielcach. Szkoły jazdy w Kielcach
  http://www.szkolyjazdykielce.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła ochroniarzy
  Nauka w Policealnej Szkole Detektywów i Pracowników Ochrony DELTA-PLUS to szkolenia pod okiem wykwalifikowanej kadry dydaktycznej współpracującej ze szkołą od kilku lat. Zajęcia praktyczne prowadzą komandosi jednostek specjalnych; Zapewniamy wysoki poziom i atrakcyjne formy nauczania a także efektywny system podnoszenia sprawności fizycznej. Gwarantujemy wszystkim słuchaczom szkoły możliwość zatrudnienia w agencjach ochrony współpracujących z naszą placówką od chwili zapisania się do szkoły.
  http://www.deltaplus.poznan.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kurs fotografii
  KSA - Szkoła Artystycznego Projektowania Ubioru, Szkoły aktorskie - Szkoła Aktorska i Telewizyjna \"SPOT\", Szkoła Wnętrz i Kreatywnej Fotografii, kształcenie artystyczne, kurs fotografii. Zapraszzamy - studia aktorskie, kursy fotografii, warsztaty aktorskie i szkoły teatralne.
  http://www.ksa.edu.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam


Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Pomoc w Pisaniu Referatu. Pomoc w Pisaniu Referatu to oferta dla Ciebie.
www.ciekawetargi.pl. Na stronie można znaleźć targi organizowane w Polsce. Najciekawsze targi w Polsce - www.ciekawetargi.pl . Zapraszamy.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt