Kursy i szkolenia
 • Policja testy

  Policja testy
  Egzaminy do policji odbywają się co parę miesięcy. Test wiedzy ogólnej składa się z określonej liczby pytań. Warto mieć aktualne odpowiedzi na pytania do policji.Egzaminy do policji odbywają się co parę miesięcy. Test wiedzy ogólnej składa się z określonej liczby pytań. Warto mieć aktualne odpowiedzi na pytania do policji.
  http://www.testydopolicji.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy dla rzeczoznawców majątkowych

  Kursy dla rzeczoznawców majątkowych
  Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą szkoleń dla rzeczoznawców majątkowych. Współpracując z wykwalifikowaną kadrą wykładowców prowadzimy kursy pozwalające na podnoszenie kwalifikacji zawodowych w wielu obszarach, m.in. marketingu, podatków, prawa, oraz zagadnień technicznych.
  http://www.edukacja-nieruchomosci.pl/kursy_i_szkolenia/dla_rzeczoznawcow_majatkowych
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Jazdy doszkalające Praga Południe

  Jazdy doszkalające Praga Południe
  W propozycji szkoły GEMID, obok nauki jazdy dla osób, które nigdy nie były za kierownicą pojazdu, znajdują się również jazdy doszkalające Praga Południe. Sprawimy, że nawet najbardziej niedoświadczony kierowca poczuje się śmiało prowadząc samochód.
  http://www.egemid.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Jazdy doszkalające Warszawa

  Jazdy doszkalające Warszawa
  W ofercie promowanej szkoły nauki jazdy znaleźć można jazdy doszkalające Warszawa, a także wszelkiego typu zajęcia instruktażowe dla osób chcących doszlifować własne umiejętności. Wszelkie szczegóły na temat oferty na stronie. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.doszkalanie.net.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia pierwszej pomocy

  Szkolenia pierwszej pomocy
  W ofercie firmy LINMED znajdują się szkolenia pierwszej pomocy dla wszystkich zainteresowanych, zarówno klientów indywidualnych jak i dużych korporacji. Zajęcia prowadzone są przy wykorzystaniu nowoczesnych środków multimedialnych. Serdecznie zapraszamy.
  http://www.linmed.strefa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
prezentacje maturalne ogłoszenia. Przeglądasz strony www, aby znaleźć prezentacje maturalne ogłoszenia . Nie trać czasu, lepiej odwiedź naszą stronę. Otrzymasz wszystkie niezbędne informacje.
praca dr. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca dr to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt