Kursy i szkolenia
 • Prawo jazdy Poznań

  Prawo jazdy Poznań
  Strona OSK prowadzącego kursy na prawo jazdy Poznań, skierowane do wszystkich chcących nabyć umiejętność prowadzenia samochodu. Wykłady przeprowadzane są z miłej, spokojnej atmosferze, która sprzyja nabywaniu nowych wiadomości. Więcej wskazówek na stronie.
  http://www.prawojazdy-poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Prawo jazdy Poznań

  Prawo jazdy Poznań
  Serwis OSK oferującego kursy na prawo jazdy Poznań, skierowane do wszystkich chcących nabyć umiejętność kierowania samochodem. Zajęcia przeprowadzane są z miłej, spokojnej atmosferze, która sprzyja przyswajaniu nowych wiadomości. Więcej wskazówek na stronie.
  http://www.prawojazdy-poznan.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • policja test

  policja test
  Ogólne testy do policji. Teksty ułatwiają podjąć oferty pracy w policji, do szkółek policyjnych. Rekrutacja odbywa się co kilka miesięcy.Ogólne testy do policji. Teksty ułatwiają podjąć oferty pracy w policji, do szkółek policyjnych. Rekrutacja odbywa się co kilka miesięcy.
  http://www.testydopolicji.fora.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Testy policyjne

  Testy policyjne
  Możesz znaleźć tu odpowiedzi na pytania do policji oraz wszystko na temat egzaminów do policji. Testy policyjne odbywają się w określonych terminach. W dziale testy do policji znajdziesz najnowsze odpowiedzi na pytania do policji.
  http://www.testypolicyjne.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka jazdy Pruszków, Warszawa ul. Radarowa

  Nauka jazdy Pruszków, Warszawa ul. Radarowa
  Organizujemy kursy na prawo jazdy kategorii A B, szkolimy na nowych samochodach Toyota YARIS (silniki benzynowe jak w samochodach egzaminacyjnych – nie diesle!!!), szkolenie praktyczne tylko po trasach egzaminacyjnych. Posiadamy wzorcowe place manewrowe: Pruszków (ul. Targowa), Bemowo (przy ośrodku egzaminowania na ulicy Powstańców Śląskich), Ochota (przy ośrodku egzaminowania Okęcie na ulicy Hynka – Radarowa). Kontakt: Sebastian: (+48) 728-111-444
  http://www.osk-olka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt