Kursy i szkolenia
 • Kidal - nauka jazdy - Katowice

  Kidal - nauka jazdy - Katowice
  OSK "KIDAL" gwarantuje najwyższą jakość szkolenia, w miłej atmosferze, wśród znakomicie wyszkolonych instruktorów. Posiadamy wzorcowe place manewrowe. OSK "KIDAL" prowadzi kursy podstawowe kategorii " B ", kursy dokształcające teoretyczne i praktyczne oraz jazdy dokształcające dla osób posiadających juz prawo jazdy.
  http://www.kidal.eu/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkoły językowe

  szkoły językowe
  Szkoła językowa Karinen oferuje zajęcia z niemieckiego dla dorosłych i dzieci. Zapewniamy zajęcia w niewielkich klasach, profesjonalni lektorzy i wszechstronne zajęcia. Oferujemy ponadto kursy językowe dla najmłodszych.
  http://www.karinen.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkolenia pierwszej pomocy

  Szkolenia pierwszej pomocy
  Firma LINMED stworzona została przez grono zaprzyjaźnionych instruktorów oraz ratowników medycznych, właśnie dlatego może udzielać szczegółowych informacji w trudnych sytuacjach. W związku z tym jej szkolenia pierwszej pomocy cechują się tutaj wiarygodnością i rzetelnością.
  http://www.linmed.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia pierwsza pomoc

  Szkolenia pierwsza pomoc
  Strona stanowi poradnik dla osób poszukujących dobrego szkolenia z pierwszej pomocy. Można się z niej dowiedzieć kto powinien prowadzić kursy pierwszej pomocy, co stanowi o dobrym szkoleniu, tzn. jaki zakres materiału powinno ono obejmować, jaką formę edukacyjną przybrać oraz jaki sprzęt szkoleniowy powinien zostać wykorzystany.
  http://www.szkoleniapp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Tatuaż Teatr Vintage Hosting Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac Pomoce naukowe Hokej Hostele Hotele
praca doktorska po angielsku. Nie miałeś problemu z napisaniem pracy licencjackiej i magisterskiej, jednak praca doktorska po angielsku to nie to samo. Nie wiesz jak się zabrać za pisanie doktoratu, z której strony go ugryźć? Napisz do nas, pomożemy!
gotowa praca dyplomowa. Do obrony pozostało niewiele czasu, czas biegnie nieubłaganie, przydałaby się gotowa praca dyplomowa . Jesteśmy do Twojej dysi 24 h na dobę!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt