Kursy i szkolenia
 • Psychorada porady

  Psychorada porady
  Psychorada.webnode.com - Internetowe Porady Psychologiczne. Tematy poruszane to depresja,rozwój osobisty. Jak odzyskać radość z życia i przywróć sobie dobry nastrój. Możesz sprawdzić swój profil psychologiczny.
  http://psychorady.webnode.com/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Progresja Konsulting

  Progresja Konsulting
  Jesteśmy firmą zajmującą się podnoszeniem efektywności procesów wytwórczych w przedsiębiorstwach. Oferujemy wparcie konsultingowe i szkolenia z tematów lean manufacturing, 5S, TPM, Kanban, SMED, Kaizen, Six Sigma.
  http://progresja.net
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy językowe

  Kursy językowe
  Szkolenia językowe i kursy dla firm we Wrocławiu na najwyższym poziomie. Schwarz auf Weiss to skuteczna i efektywna nauka języka niemieckiego dla specjalistów z różnych branż. Główny nacisk kładziemy na słownictwo specjalistyczne, terminologie branżową oraz sprawność mówienia i komunikacji. Korespondencja handlowa i biznesowa również przestanie być problemem. Kursy na miejscu w firmie - oszczędzasz czas i pieniądze
  http://www.porozmawiajmyokonkretach.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • kurs photoshop

  kurs photoshop
  Centrum PSD to portal poświęcony grafice komputerowej. Znajdziesz tu niepowtarzalne tutoriale dotycznące programu Adebe Photoshop (zarówno podstawowe jak i zaawansowane), nauszysz się wykorzystywać narzędzia Photoshopa, tworzyć niesamowite efekty, ilustracje oraz profesjonalne obróbki zdjęć. Możesz skorzystać z kursów, licznych informacji, artykułów, porad i znaleźć inspirację. Twórcy serwisu poświęcają szczególną uwagę tematyce Web Designu. Jeśli jesteś grafikiem, webdesignerem, to doskonałe miejsce do poszerzenia swojej wiedzy i wymiany poglądów. Jeśli dopiero zaczynasz przygodę z grafiką i programem Photoshop, pomożemy Ci stać się profesjonalistą
  http://centrumpsd.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenie okresowe - CSKZ Strychalski Kraków

  Szkolenie okresowe - CSKZ Strychalski Kraków
  Ośrodek szkolenia kierowców zawodowych przeprowadza kursy dotyczące doskonalenia techniki jazdy dla tych, którzy zawodowo trudnią się m.in. transportem osób. Jeżeli jesteś kierowcą zawodowym lub też myślisz właśnie o tym zawodzie wskazane jest zapoznać się z aktualną ofertą szkoleń. Strona internetowa przytacza także szereg interesujących informacji z dziedziny transportu.
  http://www.strychalski.eu
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt