Kursy i szkolenia
 • kursy komputerowe Łódź

  kursy komputerowe Łódź
  SLAVIZ Centrum Językowo – Szkoleniowe oferuje usługi z zakresu: Kursy językowe: angielski, niemiecki, niderlandzki(holenderski), bułgarski, serbski, rosyjski, hiszpański, chorwacki, polski dla obcokrajowców. Kursy komputerowe. Tłumaczenia pisemne. Szkolenia z dziedziny rozwoju zawodowego. Działalność firmy wyróżnia prowadzenie zajęć w trybie indywidualnym (1/1 lub 1/2) jak i w grupach max. 6 osobowych
  http://www.slaviz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zamówienia publiczne

  Zamówienia publiczne
  Zamówienia publiczne to niezwykle atrakcyjna propozycja dostosowana do potrzeb każdego dojrzałego klienta. Na stronie www.cpozp.pl możemy znaleźć różnorodne oferty dotyczące samej oferty oraz jej szczegółowych aspektów. Więcej na stronie internetowej.
  http://www.cpozp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka jazdy Głogów

  Nauka jazdy Głogów
  Na witrynie internetowej www.okjazda.pl możemy znaleźć interesującą ofertę nauka jazdy Głogów. Świetnie wyszkoleni instruktorzy oraz egzaminatorzy, świetne samochody jak również sprzęt komputerowy pozwala na komfortową naukę jazdy samochodem od podstaw.
  http://www.okjazda.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Konferencje medyczne

  Konferencje medyczne
  Wiele firm w Polsce organizuje zebrania medyczne. Konferencje w specjalizacji lekarskiej są bardzo atrakcyjne. Dziennie zamieszczamy rozmaite informacje o różnych konferencjach. Kadra lekarzy wiecznie musi się uczyć, by orientować się w nowych metodach leczenia.
  http://www.konferencjemedyczne.org
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Marszałkowski komunikacja

  Marszałkowski komunikacja
  Witaj, mam dla ciebie prezent. Strona zapełniona wiedzą, zapakowaną w złotą wstążkę, masz okazję przekonać się, w jakim stopniu komunikowałeś się dobrze. Zabieram cię teraz na podróż po tej stronie. Gdybyś mógł wszystko w swoim życiu, gdyby wszystko było możliwe to co taka osoba jak ty by chciała ? zapraszam niekiedy organizujemy szkolenia trójmiasto.
  http://www.komunikacja.biz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt