Kursy i szkolenia
 • Kurs jazdy kraków

  Kurs jazdy kraków
  Solidne przygotowanie do ezgaminu na prawo jazdy kat. B. Zapisz się na kurs nauki jazdy w Krakowie lub wykup dodatkowe godziny doszkalające. Sprawdź promocje. Profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Nie krzyczymy na naszych kursantów tak jak nasza konkurencja.
  http://www.autoplus-krakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zarządzanie oprogramowaniem - Audyty - SAM

  Zarządzanie oprogramowaniem - Audyty - SAM
  Firma GBcom sp. z o.o. Gold Partner Microsoft oferuje swoim klientom wprowadzenie procesu zarządzania oprogramowaniem zgodnym z metodologią SAM (ang. Software Asset Management — SAM) opracowany przez firmę Microsoft. Proces SAM zgodny jest z ISO 19770 i pomaga przeprowadzić firmę z poziomu podstawowego do dynamicznego w modelu optymalizacji Microsoft (SOM). Korzyści dla klienta: - Znajomość programów licencjonowania. - Potencjalne oszczędności - Pomoc ze strony firmy Microsoft. - Zgodność z przepisami. - Bezpieczeństwo. - Ogólne usprawnienie procesów i poprawa produktywności.
  http://www.gbcom.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkolenia biznesowe

  szkolenia biznesowe
  International Coaching Certification. Oferujemy Państwu szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia z perswazji i szkolenia z wywierania wpływu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching.
  http://www.wywieraniewplywu.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • business coaching

  business coaching
  International Coaching Certification. Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarządzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego.
  http://www.rabacoaching.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy i szkolenia

  Kursy i szkolenia
  W ramach inicjatyw edukacyjnych Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności prowadzi: Szkolenia otwarte, Kursy wieczorowe, Kursy weekendowe, Szkolenia zamawiane, Kursy e-learningowe, Konferencje naukowe, Konferencje branżowe, Seminaria naukowe, Zobacz szczegółową ofertę szkoleniową.
  http://www.szkolenia.itl.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
druk na materiale Textileprint. Profesjonalny druk na materiale Textileprint . Najwyższa jakość, atrakcyjne ceny.
Remarketing. Remarketing to najlepszy sposób dotarcia do Klienta.

UrbiCMS 2007 - Kontakt