Kursy i szkolenia
 • Kurs jazdy kraków

  Kurs jazdy kraków
  Solidne przygotowanie do ezgaminu na prawo jazdy kat. B. Zapisz się na kurs nauki jazdy w Krakowie lub wykup dodatkowe godziny doszkalające. Sprawdź promocje. Profesjonalne usługi w atrakcyjnych cenach. Nie krzyczymy na naszych kursantów tak jak nasza konkurencja.
  http://www.autoplus-krakow.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Zarządzanie oprogramowaniem - Audyty - SAM

  Zarządzanie oprogramowaniem - Audyty - SAM
  Firma GBcom sp. z o.o. Gold Partner Microsoft oferuje swoim klientom wprowadzenie procesu zarządzania oprogramowaniem zgodnym z metodologią SAM (ang. Software Asset Management — SAM) opracowany przez firmę Microsoft. Proces SAM zgodny jest z ISO 19770 i pomaga przeprowadzić firmę z poziomu podstawowego do dynamicznego w modelu optymalizacji Microsoft (SOM). Korzyści dla klienta: - Znajomość programów licencjonowania. - Potencjalne oszczędności - Pomoc ze strony firmy Microsoft. - Zgodność z przepisami. - Bezpieczeństwo. - Ogólne usprawnienie procesów i poprawa produktywności.
  http://www.gbcom.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkolenia biznesowe

  szkolenia biznesowe
  International Coaching Certification. Oferujemy Państwu szkolenia rozwoju osobistego oraz szkolenia z perswazji i szkolenia z wywierania wpływu. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching.
  http://www.wywieraniewplywu.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • business coaching

  business coaching
  International Coaching Certification. Oferujemy business coaching, executive coaching, szkolenia z coachingu zakończone międzynarodowym certyfikatem organizacji coachingowej IICD oraz szkolenia biznesowe z obszaru przywództwa i zarządzania, negocjacji i sprzedaży oraz perswazji i rozwoju osobistego.
  http://www.rabacoaching.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy i szkolenia

  Kursy i szkolenia
  W ramach inicjatyw edukacyjnych Ośrodek Szkolenia Instytutu Łączności prowadzi: Szkolenia otwarte, Kursy wieczorowe, Kursy weekendowe, Szkolenia zamawiane, Kursy e-learningowe, Konferencje naukowe, Konferencje branżowe, Seminaria naukowe, Zobacz szczegółową ofertę szkoleniową.
  http://www.szkolenia.itl.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
Prace Licencjackie Napisane za Grosze. Prace Licencjackie Napisane za Grosze to oferta dla Ciebie.
praca magisterska. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca magisterska . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt