Kursy i szkolenia
 • Testy myśliwskie

  Testy myśliwskie
  Aktualne testy myśliwskie - Egzamin myśliwski z odpowiedziami. Wszystkie testy myśliwskie są opracowane z prawidłowymi odpowiedziami. Zobacz jak wygląda cały egzamin myśliwski. Na forum dowiesz się jak przystąpić do egzaminu na myśliwego.
  http://www.testymysliwskie.fora.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • pisanie prac marketing

  pisanie prac marketing
  Serwis świadczy internetowe usługi edukacyjne, skierowane głównie dla studentów szkół wyższych o takich kierunkach jak zarządzanie, marketing, ekonomia i finanse. Usługi obejmują wszelkiego rodzaju wsparcie przy tworzeniu prac magisterskich, licencjackich, zaliczeniowych oraz innych opracowań. Przed nawiązaniem współpracy należy dokładnie zapoznać się z ofertą dla studentów i zasadami współpracy.
  http://www.barsel.drl.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • szkolenia biznesowe

  szkolenia biznesowe
  Oferujemy Państwu szkolenia dla kadry menedżerskiej, szkolenia z zarządzania i szkolenia z przywództwa. W naszej ofercie znajdziecie Państwo również liczne szkolenia biznesowe oraz propozycje procesów typu business coaching i executive coaching.
  http://www.nowiliderzy.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy pierwszej pomocy

  Kursy pierwszej pomocy
  Wspólnota ludzi, dla których ratowanie życia ludzkiego jest najwyższą wartością, stworzyła Polską Grupę Ratownictwa Medycznego. Cele przyświecające stowarzyszeniu to przede wszystkim poszerzanie wiedzy z zakresu ratownictwa medycznego oraz wynajem i sprzedaż sprzętu koniecznego do ratowania życia. PGRM specjalizuje się także w zabezpieczaniu medycznym różnego rodzaju imprez rekreacyjnych i sportowych.
  http://www.pgrm.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt