Kursy i szkolenia
 • korekta lingwistyczna rosyjski

  korekta lingwistyczna rosyjski
  Zajmujemy się korektą lingwistyczną oraz redakcją tekstów w języku rosyjskim. Świadczymy również porady językowe. Do Państwa dyspozycji mamy zespół doświadczonych filologów oraz tłumaczy języka rosyjskiego. Oferujemy szeroką wiedzę oraz doświadczenie w pracy z tekstami w języku rosyjskim. Nasza kompetentna załoga podchodzi indywidualnie do każdego zlecenia i stara się jak najrzetelniej zrealizować Państwa zamówienie. Każdy tekst jest rozpatrywany z uwzględnieniem indywidualnych uwag i sugestii dotyczących treści i formy pracy.
  http://www.rukorekta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • prawo jazdy Grudziądz

  prawo jazdy Grudziądz
  Portal poświęcony jest tematyce prawa jazdy, ma pomagać zarówno kandydatom na kierowców jak i kierowcom. Nasz portal wprowadzi Was w tematykę Prawa Jazdy. Oprócz tematyki związanej ze zdobywaniem prawa jazdy pozwoli wam także przyjrzeć się bliżej zagadnieniom związanym z motoryzacją i tematyką z nią związaną. Jak znaleźć najlepszy warsztat, albo myjnię czy parking.
  http://www.prawojazdy-grudziadz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs rysunku

  Kurs rysunku
  na architekturę DOMIN prowadzony jest prze ludzi z pasją którzy do swojej pracy podchodzą z zadowoleniem i chęcią pomocy młodym adeptom rysunku architektonicznego. Rozszerzenie zajęć o dodatkowe techniki takie jak flamastry, akwarele czy piórka zmienia obraz takiego rysunku jako sztywnego rysunku kreślarskiego. Uczniowie kursów DOMIN z powodzeniem potrafią połączyć poprawną przestrzeń perspektywiczną z walorem czy klimatami pór roku i występującymi wtedy kolorami.
  http://www.domin.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Prawo jazdy w Warszawie

  Prawo jazdy w Warszawie
  Jak dobrze wybrać kurs na prawo jazdy w Warszawie? Najlepiej popytać znajomych, lub przejrzeć internet, ze szczególnym zwróceniem uwagi na komentarze wystawione poszczególnym Ośrodkom Nauki jazdy, prze kursantów, którzy odbyli tam szkolenie. Osoby takie mogą być nieocenionym źródłem informacji, na temat organizowanych kursów nauki jazdy przez te OSK. W naszej Autoszkole, przywiązujemy dużą wagę do jakości szkolenia, dlatego staramy się zatrudniać tylko wykwalifikowanych instruktorów nauki jazdy. Jazdy prowadzimy na samochodach takich, na jakich odbywają się egzaminy w Wojewódzkich Ośrodkach Ruchu Drogowego w Warszawie. Jeździmy trasami egzaminacyjnymi w okolicy WORD Radarowa, Odlewnicza, Powstańców Śląskich.
  http://www.qmobil.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt