Kursy i szkolenia

 • Definicje
  Intuicyjnie obsługiwany słownik z tysiącami pojęć i definicji z różnych dziedzin życia (napisanych w sposób jasny i zrozumiały), stanowiący doskonałe źródło wiedzy dla studentów oraz uczniów szkół ponad podstawowych. Serdecznie zapraszamy do czerpania wiedzy z naszego serwisu.
  http://www.cotojest.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wyrazy wdzięczności
  Gotowe teksty podziękowań na rożne okazje, np. podziękowania nauczycielowi, sponsorowi za okazaną pomoc finansową, wyborcom za dokonanie wyboru, dla rodziców i gości weselnych za przybycie i wspólna zabawę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu.
  http://www.podziekowania.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła jazdy Gepard
  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom. Zadbaliśmy także o wiedzę teoretyczną swoich klientów. Sala wykładowa dostosowana jest do standardów europejskich. tablice informacyjne, stanowiska komputerowe, materiały edukacyjne. W każdej chwili można - bez dodatkowych opłat - korzystać z udostępnionych materiałów, a także uczęszczać na wykłady dłużej niż obowiązkowe 30 godzin.
  http://www.lgepard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kadra- kursy, ekursy z certyfikatem
  Firma \"KADRA\" oferuje kursy i szkolenia stacjonarne oraz e-kursy jako nowoczesną formę zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nasza profesjonalna kadra to aktywni zawodowo specjaliści w swoich dziedzinach, którzy podczas szkoleń wyposażają kursantów w wiedzę i umiejętności przydatne na rynku pracy. Firma Kadra Witold Gajda jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych.
  http://www.kadra.kurs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • LINGUA Szkoła Języków Obcych
  W Szkole Języków Obcych LINGUA poznasz języki obce. U nas świetne kursy angielskiego i innych języków obcych. Zapraszamy na kursy indywidualne i grupowe z języka angielskiego i nie tylko! Dzięki sprawdzonym metodom nauczania, indywidualnemu podejściu do kursantów oraz wykwalifikowanym i cierpliwym lektorom szybko pozbędziesz się bariery językowej i nabierzesz chęci do porozumiewania się w języku obcym. Po prostu w LINGUA nauczymy Cię mówić!
  http://www.lingua.org.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt