Kursy i szkolenia

 • Definicje
  Intuicyjnie obsługiwany słownik z tysiącami pojęć i definicji z różnych dziedzin życia (napisanych w sposób jasny i zrozumiały), stanowiący doskonałe źródło wiedzy dla studentów oraz uczniów szkół ponad podstawowych. Serdecznie zapraszamy do czerpania wiedzy z naszego serwisu.
  http://www.cotojest.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Wyrazy wdzięczności
  Gotowe teksty podziękowań na rożne okazje, np. podziękowania nauczycielowi, sponsorowi za okazaną pomoc finansową, wyborcom za dokonanie wyboru, dla rodziców i gości weselnych za przybycie i wspólna zabawę. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia serwisu.
  http://www.podziekowania.info
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoła jazdy Gepard
  Jesteśmy dynamicznie rozwijającym się ośrodkiem kształcenia kierowców. Zapewniamy komfortowe warunki nauki jazdy wszystkim kursantom. Zadbaliśmy także o wiedzę teoretyczną swoich klientów. Sala wykładowa dostosowana jest do standardów europejskich. tablice informacyjne, stanowiska komputerowe, materiały edukacyjne. W każdej chwili można - bez dodatkowych opłat - korzystać z udostępnionych materiałów, a także uczęszczać na wykłady dłużej niż obowiązkowe 30 godzin.
  http://www.lgepard.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Kadra- kursy, ekursy z certyfikatem
  Firma \"KADRA\" oferuje kursy i szkolenia stacjonarne oraz e-kursy jako nowoczesną formę zdobywania nowej wiedzy i umiejętności. Nasza profesjonalna kadra to aktywni zawodowo specjaliści w swoich dziedzinach, którzy podczas szkoleń wyposażają kursantów w wiedzę i umiejętności przydatne na rynku pracy. Firma Kadra Witold Gajda jest wpisana do rejestru instytucji szkoleniowych.
  http://www.kadra.kurs.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • LINGUA Szkoła Języków Obcych
  W Szkole Języków Obcych LINGUA poznasz języki obce. U nas świetne kursy angielskiego i innych języków obcych. Zapraszamy na kursy indywidualne i grupowe z języka angielskiego i nie tylko! Dzięki sprawdzonym metodom nauczania, indywidualnemu podejściu do kursantów oraz wykwalifikowanym i cierpliwym lektorom szybko pozbędziesz się bariery językowej i nabierzesz chęci do porozumiewania się w języku obcym. Po prostu w LINGUA nauczymy Cię mówić!
  http://www.lingua.org.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Kartki z życzeniami Kasy fiskalne Katalog linków Pisanie prac Pomoce naukowe Portale edukacyjne Hostele Hotele Imprezy Fotografia Cyfrowa Garnki Giełdy samochodowe
Prace Magisterskie Pisanie za Grosze. Prace Magisterskie Pisanie za Grosze to strzał w dziesiątkę!
Józef Chełmoński. Jeśli jesteś miłośnikiem polskiego malarstwa, na pewno wiesz kim był Józef Chełmoński . Chcesz dowiedzieć się więcej o jego życiu, zapraszam na stronę!

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt