Kursy i szkolenia


 • nauka jazdy Rzeszów

  nauka jazdy Rzeszów
  OSK Navigator to dynamicznie rozwijający się ośrodek szkolenia kierowców w Rzeszowie, który zapewnia profesjonalne przygotowanie do państwowego egzaminu na prawo jazdy kategorii B. Cierpliwi instruktorzy z indywidualnym podejściem do każdego kursanta, wysoka zdawalność oraz najniższe ceny w mieście to atuty, których może nam pozazdrościć niejeden ośrodek. Egzamin praktyczny czy teoretyczny przestaje być problemem, gdy zdają go Państwo po naszym kursie
  http://www.osk-navigator.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Testy dla przewoźników

  Testy dla przewoźników
  Wymogi Unijne powodują, że w każdej dziedzinie pracy ważne jest podnoszenie swoich kwalifikacji - dotyczy to także branży transportowej. Oferuję Państwu 1095 rzetelnie przygotowanych pytań wraz z odpowiedziami, które pomogą przygotować się Państwu do końcowego egzaminu w Instytucie Transportu Samochodowego.
  http://www.certyfikatkompetencjizawodowych.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kurs wizażu Kraków

  Kurs wizażu Kraków
  Canova - szkoła fryzjerska. Interesuje Cię kursy kosmetyki kraków i kursu fryzjerstwa kraków bądz kurs wizażu kraków. Szkoła kosmetyczna Canova ma jeszcze kurs stylizacji kraków i kurs fryzjerstwa w swojej ofercie. Nauka w Centrum Kształcenia CANOVA, to nie tylko przyswajanie wiedzy książkowej i praktykowanie w szkolnej pracowni. Chcąc, aby nasi uczniowie i absolwenci byli przygotowani do wyzwań jakie stawia przed nimi rynek pracy, oferujemy im udział w pokazach, konkursach, warsztatach i kursach dokształcających.
  http://www.canova.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt