Kursy i szkolenia
 • NeoCenter - Korepetycje we Wrocławiu

  NeoCenter - Korepetycje we Wrocławiu
  Neocenter - to kursy i korepetycje przygotowujące do wszystkich etapów edukacji szkolnej. Przykładamy wszelkich starań aby pieczołowicie wybrać kadrę nauczycielską, dla której praca z młodzieżą jest przyjemnością i swoją pasję nauki chcą przekazać innym. Gwarantuje to najwyższą jakość każdej lekcji. Nauczyciele mają ugruntowaną wiedzę i doświadczenie wyniesione z pracy w szkołach i uczelniach wyższych. Zapraszamy wszystkich chętnych.
  http://www.neocenter.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • eWychowawca.pl - Kurs, wychowawca kolonijny, dyplom wychowawcy kolonijnego

  eWychowawca.pl - Kurs, wychowawca kolonijny, dyplom wychowawcy kolonijnego
  Kurs na wychowawcę kolonijnego online. Bez dojeżdżania, wygodnie i szybko przejdziesz cały kurs i otrzymasz dyplom wychowawcy kolonijnego. Kurs na "Wychowawcę kolonijnego" daje Ci możliwość znalezienia pracy podczas wakacji, ferii zimowych, na "zielonych szkołach", wycieczkach, itp. Możesz jednocześnie zarabiać i wypoczywać. Zwiedzasz kraj i zarabiasz pieniądze. Nie ma nic przyjemniejszego.
  http://www.ewychowawca.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkola Tanca Londyn

  Szkola Tanca Londyn
  Taniec to nie tylko kroki, jest on pełen pasji, emocji i przede wszystkim dobrej zabawy. Taniec ślubny - Kurs tańca w Londynie dla każdego - indywidualna choreografia Szkola Tanca - Lekcje pierwszego tańca dla narzeczonych. Szkoła Tańca Londyn. Walc Angielski, Walc Viedeński, Tango, Foxtrot, Quickstep
  http://www.voxtadance.co.uk
  Zgłoś nie działający link/spam

 • ppoż Olsztyn

  ppoż Olsztyn
  Firma Smart Safety z siedzibą w Olsztynie oferuje kompleksową usługę w zakresie bezpieczeństwa i higieny pracy oraz ochrony przeciwpożarowej. Działamy zgodnie z obowiązującymi przepisami (m.in.: Rozporządzeniem Rady Ministrów z dnia 02.11.2004 r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny pracy).
  http://www.smartsafety.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt