Kursy i szkolenia

 • platformy wibracyjne

  platformy wibracyjne
  Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażeniu gabinetów kosmetycznych, medycyny estetycznej, ośrodków odnowy biologicznej, resortów i hoteli Spa. Stawiamy przede wszystkim na rzetelne podejście do potrzeb naszych klientów. Nasze atuty to bogate doświadczenie zarówno praktyczne jak i teoretyczne, szeroka oferta, fachowe doradztwo i obsługa, profesjonalne szkolenia. Serdecznie zapraszamy!
  http://www.cygnuss.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • AB-OVO = EDUKACJA DLA PRZYSZŁOŚCI

  AB-OVO = EDUKACJA DLA PRZYSZŁOŚCI
  * Warsztaty doskonalenia osobowości * Konsultacje, porady, szkolenia * Grupy wsparcia dla kobiet, rodziców, nauczycieli i dla młodzieży * Profesjonalną pomoc wychowawczą - terapię lęków szkolnych, depresji, zaburzeń emocjonalnych, łaknienia i snu * Treningi relaksacyjne - indywidualne i grupowe * Świecowanie uszu Warsztaty dla nauczycieli przedszkoli, szkół, dla szkolnych pedagogów i rodziców.
  http://www.ab-ovo.waw.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Nauka jazdy Gdynia

  Nauka jazdy Gdynia
  Ośrodek szkolenia kierowców Yaris w Gdyni. Kursy prawa jazdy kategori A i B prowadzone na Toyocie Yaris. kurs kategori A 1111zl B 1333zl. Dla potrzeb szkolenia ośrodek do dyspozycji kursantów posiada sam. m-ki Toyota Yaris 1.3 oraz motocykl Yamaha 250 YBR. Planowane jest sukcesywne zwiększanie liczebności stanu taboru.
  http://www.oskyaris.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szybka Nauka

  Szybka Nauka
  Trans Studio przedstawia najskuteczniejszy sposób na Szybką Naukę, czyli Hipnoza! Nagranie Hipnotyczne, które sprawia, że uczysz się szybciej i skuteczniej. Ta indukcja hipnotyczna pomoże Ci w efektywnej i skutecznej nauce. Potenciał twojej pamięci i umysłu będzie w pełni wykorzystany, a ty będziesz cieszył sie szybszym rozwojem osobistym. Wykorzystujemy najskuteczniejsze techniki z NLP, psychologii oraz autohipnozy. Nagrania hipnotyczne pomogą ci także w nauce języków obcych i szybkim czytaniu.
  http://www.szybkanauka.transstudio.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt