Kursy i szkolenia
 • szkółka roślin

  szkółka roślin
  Szkółka roślin ozdobnych Rafał Milczanowski jest młodą i prężnie rozwijającą się firmą. Zajmujemy się produkcją iglastych i liściastych roślin ozdobnych w pojemnikach od 1,5 do 3 litry oraz w gruncie. Wychodząc naprzeciw coraz większym oczekiwaniom klientów, corocznie zwiększamy asortyment roślin oraz powierzchnię upraw. Priorytetem w naszej działalności jest wysoka jakość produkowanego materiału. Naszymi odbiorcami są centra ogrodnicze, firmy projektujące i zakładające ogrody oraz klienci indywidualni. Dysponujemy własnym transportem - dowozimy rośliny na terenie całego kraju.
  http://www.milczanowski.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • zgoda na zabieg

  zgoda na zabieg
  Zapraszamy na organizowane przez na szkolenia dla dentystów. Czym jest zgoda na zabieg, czy zgoda leczenie jest potrzebna? O tym i o wielu innych rzeczach dowiesz się z naszych szkoleń dla stomatologów. W przystępny sposób tłumaczymy, jak zabezpieczyć się przed ewentualnym procesem cywilnym lub karnym. Nasze kursy są obiektywne, nie jesteśmy związani z żadną firmą handlową obecną na rynku stomatologicznym. Naszym celem jest wyłącznie edukacja.
  http://www.prawylekarz.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • troleje

  troleje
  Sklep z najlepszą ofertą w Europie trolei do doskonalenia jazdy samochodem. Innowacyjna konstrukcja oraz produkcja z zastosowaniem najnowocześniejszych obrabiarek CNC, daje nam pewność, że są to najmocniejsze troleje na rynku. Z naszych produktów korzystają szkoły doskonalenia nauki jazdy, wojsko, ośrodki ruchu drogowego, kierowcy rajdowi, szkoły nauki jazdy.* **Czym są troleje?
  http://www.troleje.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia Katowice

  Szkolenia Katowice
  Zajmujemy się prowadzeniem treningów handlowych. Od wielu lat nasz zespół wspiera klientów w osiąganiu ich celów biznesowych. Pracujemy tylko z najlepszymi szkoleniowcami, z których każdy jest specjalistą w swojej dziedzinie.
  http://www.i-t-h.szkoleniamenedzerskie.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam

 • szkolenia biznesowe

  szkolenia biznesowe
  Jeżeli zamierzają Państwo zorganizować kursy, tutaj znajdą Państwo wszystkie poszukiwane informacje. Firmy edukacyjne z podziałem wg. specjalizacji, obszaru działania, hotele itd. Zachęcamy do dodawania firm!
  http://www.firmy-szkoleniowe.org.pl/
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam
Forum matura. Szkolne Forum matura , pomoce naukowe.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt