Kursy i szkolenia
 • Szkolenia dla administracji

  Szkolenia dla administracji
  Szkolenia dla administracji publicznej, dla Urzędów tylko z Centrum Szkoleniowym Intelekt. Specjalny dział utworzony z myślą o osobach chcących poszerzać swoją wiedzę, podnosić kwalifikacje. Oferujemy profesjonalne szkolenia z każdej dziedziny związanej z administracją. Organizujemy również szereg szkoleń przeznaczonych dl firm. Posiadamy spore doświadczenie w szkoleniu Urzędników, jeśli poszukujecie szkolenia przeznaczonego dla Urzędników, administracji państwowej to miejsce jest stworzone dla Was.
  http://www.csintelekt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia bhp Bydgoszcz

  Szkolenia bhp Bydgoszcz
  Nasza firma rozpoczęła działalność w 1997 roku. Specjalizujemy się w szkoleniach, nadzorze, doradztwie i kompleksowej obsłudze firm, instytucji oraz osób indywidualnych w zakresie: Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP); ochrony przeciwpożarowej (PPOŻ); pierwszej pomocy. Szkolenia realizowane są na miejscu u Klienta lub w zorganizowanych przez nas salach wykładowych.
  http://www.idealbhp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoły rodzenia Poznań

  Szkoły rodzenia Poznań
  Szkoła rodzenia Happy End w Poznaniu. Poród jest wydarzeniem, które zapamiętuje się na całe życie. Dzięki przygotowaniu w naszej szkole rodzenia początki macierzyństwa i ojcostwa będą spokojniejsze. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne, będące czynne zawodowo, posiadające aktualną wiedzę z zakresu położnictwa i neonatologii.
  http://www.happy-end.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • E-shuster

  E-shuster
  E-shuster - kompleksowa baza ofert firm szkoleniowych, trenerów, potrzeb klientów szkoleń i aktualnych trendów rynkowych. Serwis łączy wszystkich członków rynku szkoleń, coachingu i doradztwa – zarówno oferujących, jak i poszukujących tych usług. Dzięki przejrzystej strukturze oraz czytelnym formularzom analizy potrzeb szkoleniowych, błyskawicznie odnajdziesz i nawiążesz kontakt z interesującym Cię dostawcą.
  http://www.e-shuster.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Czasopisma Deweloper Doradztwo Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Rysunki Sklep muzyczny Tatuaż Gry muzyczne Gry online Hosting
obrączki łódź Diamond Expert. Najlepsza lokata to inwestycja w obrączki łódź Diamond Expert i diamenty - zainwestuj bezpiecznie swoje pieniądze!
Pompa Ciepła. Zastanawiasz się nad zakupem Pompa Ciepła . Nie wiesz na co zwracać uwagę przy wyborze? Odwiedź naszą stronę - pomożemy Ci dokonać najlepszego wyboru.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt