Kursy i szkolenia
 • Szkolenia dla administracji

  Szkolenia dla administracji
  Szkolenia dla administracji publicznej, dla Urzędów tylko z Centrum Szkoleniowym Intelekt. Specjalny dział utworzony z myślą o osobach chcących poszerzać swoją wiedzę, podnosić kwalifikacje. Oferujemy profesjonalne szkolenia z każdej dziedziny związanej z administracją. Organizujemy również szereg szkoleń przeznaczonych dl firm. Posiadamy spore doświadczenie w szkoleniu Urzędników, jeśli poszukujecie szkolenia przeznaczonego dla Urzędników, administracji państwowej to miejsce jest stworzone dla Was.
  http://www.csintelekt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia bhp Bydgoszcz

  Szkolenia bhp Bydgoszcz
  Nasza firma rozpoczęła działalność w 1997 roku. Specjalizujemy się w szkoleniach, nadzorze, doradztwie i kompleksowej obsłudze firm, instytucji oraz osób indywidualnych w zakresie: Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP); ochrony przeciwpożarowej (PPOŻ); pierwszej pomocy. Szkolenia realizowane są na miejscu u Klienta lub w zorganizowanych przez nas salach wykładowych.
  http://www.idealbhp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoły rodzenia Poznań

  Szkoły rodzenia Poznań
  Szkoła rodzenia Happy End w Poznaniu. Poród jest wydarzeniem, które zapamiętuje się na całe życie. Dzięki przygotowaniu w naszej szkole rodzenia początki macierzyństwa i ojcostwa będą spokojniejsze. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne, będące czynne zawodowo, posiadające aktualną wiedzę z zakresu położnictwa i neonatologii.
  http://www.happy-end.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • E-shuster

  E-shuster
  E-shuster - kompleksowa baza ofert firm szkoleniowych, trenerów, potrzeb klientów szkoleń i aktualnych trendów rynkowych. Serwis łączy wszystkich członków rynku szkoleń, coachingu i doradztwa – zarówno oferujących, jak i poszukujących tych usług. Dzięki przejrzystej strukturze oraz czytelnym formularzom analizy potrzeb szkoleniowych, błyskawicznie odnajdziesz i nawiążesz kontakt z interesującym Cię dostawcą.
  http://www.e-shuster.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
http://www.lewi-polska.pl/. Nowoczesne urządzenia do mycia powierzchni szklanych znajdziesz na stronie http://www.lewi-polska.pl/ .
prace inżynierskie pisanie. Szukasz pomocy? prace inżynierskie pisanie czekają na Ciebie. Wystarczy, ze przedstawisz temat, a my załatwimy wszystko za Ciebie.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt