Kursy i szkolenia
 • Szkolenia dla administracji

  Szkolenia dla administracji
  Szkolenia dla administracji publicznej, dla Urzędów tylko z Centrum Szkoleniowym Intelekt. Specjalny dział utworzony z myślą o osobach chcących poszerzać swoją wiedzę, podnosić kwalifikacje. Oferujemy profesjonalne szkolenia z każdej dziedziny związanej z administracją. Organizujemy również szereg szkoleń przeznaczonych dl firm. Posiadamy spore doświadczenie w szkoleniu Urzędników, jeśli poszukujecie szkolenia przeznaczonego dla Urzędników, administracji państwowej to miejsce jest stworzone dla Was.
  http://www.csintelekt.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia bhp Bydgoszcz

  Szkolenia bhp Bydgoszcz
  Nasza firma rozpoczęła działalność w 1997 roku. Specjalizujemy się w szkoleniach, nadzorze, doradztwie i kompleksowej obsłudze firm, instytucji oraz osób indywidualnych w zakresie: Bezpieczeństwa i Higieny Pracy (BHP); ochrony przeciwpożarowej (PPOŻ); pierwszej pomocy. Szkolenia realizowane są na miejscu u Klienta lub w zorganizowanych przez nas salach wykładowych.
  http://www.idealbhp.pl
  Zgłoś nie działający link/spam


 • Szkoły rodzenia Poznań

  Szkoły rodzenia Poznań
  Szkoła rodzenia Happy End w Poznaniu. Poród jest wydarzeniem, które zapamiętuje się na całe życie. Dzięki przygotowaniu w naszej szkole rodzenia początki macierzyństwa i ojcostwa będą spokojniejsze. Zajęcia prowadzone są przez wykwalifikowane położne, będące czynne zawodowo, posiadające aktualną wiedzę z zakresu położnictwa i neonatologii.
  http://www.happy-end.eu
  Zgłoś nie działający link/spam

 • E-shuster

  E-shuster
  E-shuster - kompleksowa baza ofert firm szkoleniowych, trenerów, potrzeb klientów szkoleń i aktualnych trendów rynkowych. Serwis łączy wszystkich członków rynku szkoleń, coachingu i doradztwa – zarówno oferujących, jak i poszukujących tych usług. Dzięki przejrzystej strukturze oraz czytelnym formularzom analizy potrzeb szkoleniowych, błyskawicznie odnajdziesz i nawiążesz kontakt z interesującym Cię dostawcą.
  http://www.e-shuster.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Archiwizacja Armatura instalacyjna Artykuły BHP Sklep muzyczny Tatuaż Teatr Gry online Hosting Kartki z życzeniami Nauka w Anglii Nauki przedmałżeńskie Pisanie prac
Forum sztuki walki. Forum dyskusyjne dotyczące sztuk walk, legendy Bruce Lee -> Forum sztuki walki .
Ściągaczka do szyb LEWI. Ściągaczka do szyb LEWI to najlepsze urządzenie na rynku. Sprawdź sam

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt