Kursy i szkolenia
 • szkolenia z coachingu

  szkolenia z coachingu
  Zapraszamy na stronę o coachingu grupowym. Coaching grupowy dedykowany jest całym zespołom osób pracujących lub współpracujących ze sobą. Jest to wyjątkowa forma coachingu, w której udział bierze nie tylko coach i klient (pojedyncza osoba) ale cały zespół. Na stronie znajdziesz ponad to informacje o innych odmianach coachingu.
  http://www.coaching-grupowy.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • wystąpienia publiczne

  wystąpienia publiczne
  Każdy coaching hipnozy ma szczególnego rodzaju właściwości, jest to między innymi redystrybucja uwagi, czyli skupienie uwagi pacjenta na hipnotyzerze. Po więcej informacji na temat hipnozy, jej rodzajach, szkoleniach, zapraszamy serdecznie na naszą stronę. Poznasz tu hipnozę klasyczną, sceniczną i inne. Zapraszamy.
  http://www.hipnocoaching.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Bibliografia wzór

  Bibliografia wzór
  Zajmujemy się profesjonalnym tworzeniem zestawień bibliograficznych na potrzeby prac naukowych i opracowań z każdej dziedziny nauki i wiedzy- korzystając ze wszystkich dostępnych źródeł bibliograficznych w tym: archiwa, bazy danych (w tym płatne),bibliografie, biografie, biblioteki, czasopisma branżowe, fora internetowe, grupy dyskusyjne, informatory, konferencje, literatura fachowa, ośrodki informacji, prasa, radio, telewizja, periodyki branżowo - naukowe i sieć Internet (najbardziej ta "ukryta"), wywiady i konsultacje ze specjalistami.
  http://www.bibliografia.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia w poznaniu, kursy poznań, kurs poznań

  Szkolenia w poznaniu, kursy poznań, kurs poznań
  Szkolenia w Poznaniu doczekały się najlepszego organizatora szkoleń w całej Polsce. Firma AVENHANSEN otwiera swoje nowe biuro właśnie w Poznaniu. Jeśli interesują Cię kursy, Poznań da Ci teraz znacznie więcej możliwości. Profesjonalni trenerzy pozwolą Ci na szybką i skuteczną naukę na wielu płaszczyznach biznesowych. Obierz kurs na Poznań. Jeżeli nadal masz wątpliwości, wejdź na nową stronę i przekonaj się jakie ciekawe kursy będą organizowane już w marcu 2011 roku.
  http://www.szkolenia-poznan.info
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt