Kursy i szkolenia
 • Szkoła tańca Warszawa

  Szkoła tańca Warszawa
  Oferujemy Państwu naukę różnych stylów tanecznych prowadzonych przez profesjonalną kadrę instruktorską. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca zaowocowały powstaniem profesjonalnego studia tanecznego. Posiadamy dwie sale taneczne o powierzchni 110 m2 i 60 m2, dwie przebieralnie, recepcje z poczekalnią, pełen węzeł sanitarny. Studio Tańca jest miejscem wyjątkowym, stworzonym z miłości do tańca, po to aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli uczyć się, spotykać i rozwijać pasję do tańca.
  http://www.godance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • MDK-KURS rysunku Kraków-kursy na architekturę

  MDK-KURS rysunku Kraków-kursy na architekturę
  Szkołą rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków oferuje kursy na architekturę, wydziały architektury i urbanistyki oraz studia architektury krajobrazu w Krakowie oraz wybranych wydziałach architektonicznych poza Krakowem. Rysunek architektoniczny i przygotowanie do egzaminów to domena pracowni. Celem kursów rysunkowych, które przeprowadzamy jest nabycie praktycznych umiejętności i wiedzy o architekturze i sztuce, koniecznych by zdać egzaminy na studia architektoniczne. Strona pracowni MDK-Kurs rysunku Kraków prezentuje efekt nauki pracy na kursie- rysunki odręczne wykonane przez uczniów szkoły w pracowni i plenerze pod kierunkiem prowadzących.
  http://www.mdk-kurs.strefa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Jak poderwać faceta

  Jak poderwać faceta
  Serwis PoderwacFaceta.pl ma za zadanie odciążyć nasze piękne panie w poszukiwaniach wymarzonego "księcia z bajki" (nawet jeśli takowy nie istnieje). Zapisując się na darmowe szkolenie online, które opublikowane jest na stronie będziesz co pewien okres dostawała praktyczne rady na temat tego, jak postępować z kolesiami. I najlepsze - porad tych będzie użyczał nie kto inny lecz sam facet zaprawiony w bojach z damami. Zachęcam dodatkowo do odwiedzenia forum strony i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami z pozostałymi użytkowniczkami (odnośnik na stronie).
  http://poderwacfaceta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy maturalne Poznań

  Kursy maturalne Poznań
  Centrum Nauczania Indywidualnego Kumam działa w Poznaniu od 2006 roku. Od tego czasu udzielamy pomocy ponad stu osobom rocznie. Wysoki poziom zajęć, nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do ucznia poskutkowały dobrymi wynikami na egzaminach. Cieszy nas fakt, że w tak krótkim czasie zdobyliśmy sobie renomę. Jesteśmy polecani jako placówka godna zaufania. Kursy maturalne oraz kursy gimnazjalne w Centrum Nauczania mają za zadanie wspomóc samodzielną naukę, rozłożyć odpowiednio w czasie powtarzany materiał, ugruntować wiedzę z przedmiotów zdawanych później na egzaminie.
  http://www.kumam.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Afrodyzjaki Aktorki i aktorzy Antyki Katalogi firm Katalogi stron Kolokacja Prace magisterskie Prawo Prezentacje maturalne Jachty producent Joga Kajaki
praca licencjacka. Pięć lat studiów - trudu, znoju a zarazem doskonałej zabawy, a na koniec obligatoryjnie praca licencjacka . Zbliżasz się do końca studiów i masz problem z napisaniem pracy. Zgłoś się do nas!
Wycena brylantĂłw. Najlepsza lokata to inwestycja w Wycena brylantĂłw .

Nasi partnerzy
blog edukacja
UrbiCMS 2007 - Kontakt