Kursy i szkolenia
 • Szkoła tańca Warszawa

  Szkoła tańca Warszawa
  Oferujemy Państwu naukę różnych stylów tanecznych prowadzonych przez profesjonalną kadrę instruktorską. Nasze wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu zajęć z tańca zaowocowały powstaniem profesjonalnego studia tanecznego. Posiadamy dwie sale taneczne o powierzchni 110 m2 i 60 m2, dwie przebieralnie, recepcje z poczekalnią, pełen węzeł sanitarny. Studio Tańca jest miejscem wyjątkowym, stworzonym z miłości do tańca, po to aby zarówno dzieci jak i dorośli mogli uczyć się, spotykać i rozwijać pasję do tańca.
  http://www.godance.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • MDK-KURS rysunku Kraków-kursy na architekturę

  MDK-KURS rysunku Kraków-kursy na architekturę
  Szkołą rysunku MDK-Kurs rysunku Kraków oferuje kursy na architekturę, wydziały architektury i urbanistyki oraz studia architektury krajobrazu w Krakowie oraz wybranych wydziałach architektonicznych poza Krakowem. Rysunek architektoniczny i przygotowanie do egzaminów to domena pracowni. Celem kursów rysunkowych, które przeprowadzamy jest nabycie praktycznych umiejętności i wiedzy o architekturze i sztuce, koniecznych by zdać egzaminy na studia architektoniczne. Strona pracowni MDK-Kurs rysunku Kraków prezentuje efekt nauki pracy na kursie- rysunki odręczne wykonane przez uczniów szkoły w pracowni i plenerze pod kierunkiem prowadzących.
  http://www.mdk-kurs.strefa.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Jak poderwać faceta

  Jak poderwać faceta
  Serwis PoderwacFaceta.pl ma za zadanie odciążyć nasze piękne panie w poszukiwaniach wymarzonego "księcia z bajki" (nawet jeśli takowy nie istnieje). Zapisując się na darmowe szkolenie online, które opublikowane jest na stronie będziesz co pewien okres dostawała praktyczne rady na temat tego, jak postępować z kolesiami. I najlepsze - porad tych będzie użyczał nie kto inny lecz sam facet zaprawiony w bojach z damami. Zachęcam dodatkowo do odwiedzenia forum strony i podzielenia się własnymi spostrzeżeniami z pozostałymi użytkowniczkami (odnośnik na stronie).
  http://poderwacfaceta.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Kursy maturalne Poznań

  Kursy maturalne Poznań
  Centrum Nauczania Indywidualnego Kumam działa w Poznaniu od 2006 roku. Od tego czasu udzielamy pomocy ponad stu osobom rocznie. Wysoki poziom zajęć, nasze zaangażowanie i indywidualne podejście do ucznia poskutkowały dobrymi wynikami na egzaminach. Cieszy nas fakt, że w tak krótkim czasie zdobyliśmy sobie renomę. Jesteśmy polecani jako placówka godna zaufania. Kursy maturalne oraz kursy gimnazjalne w Centrum Nauczania mają za zadanie wspomóc samodzielną naukę, rozłożyć odpowiednio w czasie powtarzany materiał, ugruntować wiedzę z przedmiotów zdawanych później na egzaminie.
  http://www.kumam.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
Menu
Dodaj stronę

Dodaj podkategorie


Jak dodać wpis

Regulamin


Zobacz także
Cięcie granitu Coaching Consulting Aparaty słuchowe Apteka Architektura Muzyka Muzyka bez opłat Podkłady muzyczne Gotowe smsy Grafika Gry
http://www.pisaniezagrosze.pl/. Profesjonalna pomoc w pracy inż - http://www.pisaniezagrosze.pl/ .
Barbara Olszanska. Barbara Olszanska świadczy usługi takie jak malarstwo, rzeźba, lalkarstwo, batik, rysunki, biżuterię artystyczną.

Nasi partnerzy
UrbiCMS 2007 - Kontakt