Kursy i szkolenia
 • kursy komputerowe

  kursy komputerowe
  Szukamy chętnych osób do zapisania się i udziału w kursach internetowych Excel. Dzięki naszym kursom dowiecie jak wykorzystać rozbudowane arkusze kalkulacyjne do sporej ilości zadań, z którymi wiele pracowników styka się w firmie. Kurs Excel realizowany jest szczególnie dla osób rozpoczynającym naukę z tym programem, ale też inne osoby, mogą doskonalić swoje zdolności. Zachęcamy do zapisania na kurs i rozwijania nowych, praktycznych umiejętności.
  http://www.anscom.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ekorepetycje

  Ekorepetycje
  Drodzy studenci, jeżeli angielski sprawia Wam trudność, korepetycje online przeprowadzą Was przez tajniki tego języka! Zapraszamy do podróży po różnych przestrzeniach kulturowych i językowych, do polepszania umiejętności gramatycznych i zgłębiania wiedzy o literaturze. Ekorepetycje to najlepsi specjaliści i szeroki zakres materiału! Prędko i skutecznie wyrównacie zaległości i zabłyśniecie wiedzą! Nasze porady online pomogą Wam zdobyć umiejętność samodzielnego dostrzegania wartości w utworach literackich i wyciągania wniosków. W wiedzę trzeba inwestować! Ekorepetycje to wykwalifikowani eksperci, ogromny zakres materiału i jakość sama w sobie! Dzięki naszej pomocy lepiej poznacie i polubicie angielski!
  http://www.ekorepetycje.pcriot.com
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Ekorepetycje i porady online

  Ekorepetycje i porady online
  Chociaż może wydawać się to trudne do zrozumienia, to jednak wiele osób wstydzi się zapisać na tradycyjne korepetycje, z obawy przed wyśmianiem przez szkolnych kolegów. Ekorepetycje zostały stworzone z myślą między innymi o tych właśnie osobach. Tutaj wszystko odbywa się dyskretnie i anonimowo, nie trzeba uczęszczać na żadne zajęcia, a o naszych problemach w nauce będzie wiedział tak naprawdę tylko prowadzący nas nauczyciel. Przewaga, jaką nad innymi sposobami nauki mają ekorepetycje polega również na całkowicie indywidualnym toku zajęć, który zostanie dopasowany do naszych potrzeb oraz uwarunkowań.
  http://wyniucham.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia sprzedaż

  Szkolenia sprzedaż
  Octagon Consulting to firma działająca w obszarze szkoleń, organizująca szkolenia, w oparciu o najnowszą wiedzę z zakresu teorii i praktyki sprzedaży. Warsztaty adresujemy do kadry menedżerskiej, specjalistów działów sprzedaży i marketingu. Szkolenia dla kadry to narzędzia budowy strategii firmy. Warsztaty dla sprzedawców mają na celu zapoznanie specjalistów ds. sprzedaży z najnowszymi osiągnięciami w obszarze optymalnych technik sprzedaży.
  http://www.octagonconsulting.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt