Kursy i szkolenia

 • Kurs tańca Białystok

  Kurs tańca Białystok
  Studio Tańca TWIST - Klub nasz zajmuje się nauką tańca w szerokim słowa tego znaczeniu. Począwszy od kursów dla dzieci i młodzieży a kończąc na zajęciach ruchowych dla osób starszych. W naszej ofercie znajdziecie Państwo między innymi takie tańce jak: tańce towarzyskie, polka, cha-cha-cha, walc, rumba, flamenco, latino-solo. Oferujemy też lekcje tańca dla par przedmałżeńskich
  http://www.twist.bialystok.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Szkolenia kolejarzy

  Szkolenia kolejarzy
  Attyka sp. z o.o. oferuje szkolenia okresowe oraz kursy kwalifikacyjne dla kolejarzy. Specjalnością naszej firmy są także badania stanu technicznego i naprawy bieżące pojazdów trakcyjnych.
  http://www.attyka.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • Prezentacje maturalne

  Prezentacje maturalne
  Pisanie prac maturalnych jest cenną umiejętnością w klasie maturalnej. Trzeba podejść solidnie do tego zadania, gdyż od tego zależy wynik egzaminu. Na egzaminie maturalnym każdy chciałby wypaść jak najlepiej. Jest oczywiste, iż przygotowana przez maturzystę prezentacja maturalna pokazuje jaką wiedzę, a także umiejętności nabył on w czasie przebytych lat nauki w liceum. Dlatego praca maturalna powinna być wykonana starannie i na odpowiednim poziomie.
  http://www.prezentacjamaturalna.pl
  Zgłoś nie działający link/spam

 • EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakowie

  EDUPORT KURSY MATURALNE w Krakowie
  EDUPORT KURSY MATURALNE I KOREPETYCJE Akademickie Centrum Kształcenia EDUPORT to coś więcej niż zwykłe kursy maturalne. Prowadzimy profesjonalne kursy maturalne i korepetycje ze wszystkich przedmiotów. Kadrę tworzą doktoranci, wykładowcy i naukowcy z krakowskich uczelni. Naszym celem jest jak najlepsze przygotowanie do matury i egzaminów oraz pomoc w nauce. Gwarantujemy najniższą cenę w Krakowie! 20zł/60min (kurs maturalny w grupie 4-6 osób) lub korepetycje indywidualne i w parach. Sprawdź naszą ofertę i ZAPISZ SIĘ już teraz!
  http://www.eduport.com.pl
  Zgłoś nie działający link/spam
UrbiCMS 2007 - Kontakt